Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Visa Virtuon (gde da upisem CW2? ) i amazon.co.uk

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa Virtuon (gde da upisem CW2? ) i amazon.co.uk

[ Pregleda: 4469 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

darkGoxy
BGD

Član broj: 25232
Poruke: 36
*.beotel.net.



Profil

icon Visa Virtuon (gde da upisem CW2? ) i amazon.co.uk21.03.2005. u 13:51 - pre 231 meseci
Moze li neko da mi objasni jednu stvar :

Gde upisujem CW2 broj (xxx) ?

Nabavio sam Visa virtuon karticu Raiffeisen Banke. Na amazon.co.uk, pri pravljenju racuna i dodavanju platne kartice trazi se broj kartice. E sada, ja ne znam da li da upisem samo ovaj broj od 16 cifara ili da dodam tu i one 3 cifre sa poledjine kartice (takozvani 'cw2' ili tako nesto). U prospektu RF banke pise da je bitno "napisati cw2 broj" ali mesto za takav broj ne postoji pri pravljenju racuna na amazon.co.uk. Sta da radim ? apelujem na one koji su kupovali pomovu vise virtuon na amazon.co.uk da pomognu ...
Pogreshi covek.
'Writing bad code is a shooting offence" -- Linus Torvalds
:)
 
Odgovor na temu

darkGoxy
BGD

Član broj: 25232
Poruke: 36
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Visa Virtuon (gde da upisem CW2? ) i amazon.co.uk22.03.2005. u 11:08 - pre 231 meseci
Upisuje se samo onih 16 brojeva a ako nema poseban 'field' za upisivanje CW2 onda se ne upisuje.
Pogreshi covek.
'Writing bad code is a shooting offence" -- Linus Torvalds
:)
 
Odgovor na temu

darko
beograd

Član broj: 903
Poruke: 215
*.168.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Visa Virtuon (gde da upisem CW2? ) i amazon.co.uk22.03.2005. u 14:30 - pre 231 meseci
cvv2 a ne cw2...
www.cannonballforums.se

CannonBall Community - Cars, Clubs & Tuners
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa Virtuon (gde da upisem CW2? ) i amazon.co.uk

[ Pregleda: 4469 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.