Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

lista banki i kompanija koje izdaju virtuon visa/mastercard za one koji nisu iz scg

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: lista banki i kompanija koje izdaju virtuon visa/mastercard za one koji nisu iz scg

[ Pregleda: 2968 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

guest

Član broj: 40782
Poruke: 39
195.222.56.*



Profil

icon lista banki i kompanija koje izdaju virtuon visa/mastercard za one koji nisu iz scg23.04.2005. u 14:39 - pre 231 meseci
razlog zbog kojeg pisem ovu temu je sto sam pobornik kupovine preko interneta ali nisam iz scg tako da nisam mogao dobiti visa virtuon vojvodjanske ili raiffaisen banke,a u mojoj drzavi je to jos izgleda misaona imenica (tako su mi izgledali sluzbenici po bankama kada sam ih pitao za iste), tako da sam malo trazio po netu i rezultat je sledeci, ovo je lista banki ili kompanija koje nude virtuon visa ili master kartice skoro u sve zemlje svijeta, neke skuplje, neke jeftinije, nisam ovo pisao da ih analiziram vec jednostavno da prepustim onome kome treba da sam odluci, ako neko zna jos neke kompanije ili banke ne bi bilo lose da dopuni spisak, zelim samo jos da dodam da sam polazio od pretpostavke da onaj koji zeli ovakvu karticu nema nikakve kreditne kartice znaci ako zeli da uzme neku od ovih kartica otvori racun u lokalnoj banci uplati iznos putem swifta i kasnije isto tako dopunjava karticu (sve navedene banke i kompanije to omogucavaju):

rietumu banka (Latvia)

virtual visa, mora se prvo otvoriti racun kod banke, otvaranje racuna je 100$,kartica 60$, nema minimalnog depozita

http://www.rietumu.com/eng


aizkraukles banka (latvia)

kartica kosta 25$,virtual mastercard, moze se izabrati na period od 3-12 mjeseci, nema minimalnog depozita, internet bankarstvo

www.ab.lv/en


multi banka (najstarija banka u latviji)

virtual mastercard/eurocard, dobijate i bank account, 100$ dolara minimalan depozit, 60$ dobijanje kartice

www.multibanka.com/en


afripay

namienjena korisnicima iz afrike ali moze i internacionalno, virtual visa, kosta 65$

www.afripay.net


parex banka (latvia)

virtual visa/mastercard, kosta 25$ na 12 mjeseci, nema minimalnog depozita, internet bankarstvo, jedini problem je sto traze autorizovanu kopiju pasosa i signature specimen od strane ovlastenog notara

www.parex.net


money around the world

kartica kosta 50$, minimalni depozit je 10$, kazu da ne traze nikakvu dokumentaciju, to treba uzeti sa rezervom jer sve ove kompanije ili banke traze neku vrstu ID (kopija pasosa, licne karte..)

http://www.money-around-the-world.com/


gold africa

virtualna visa ili mastercard, moze se koristiti za paypal verifikaciju, kartica kosta 25$, kada dopunjavate karticu uzimaju 5%+5$

www.goldafrica.com


global visa

http://www.wwcb2b.com

ova kartica dolazi u plasticnom obliku, kosta oko 19 eura, mjesecno uzimaju 4.95$ fees i 1% provizije od kupovine, malo mi je nejasno ovo posto sam istu karticu vidio kod drugog reselera i kostala je 129 funti, procitao sam terms and faq i cini se da je sve kako kazu ali isto kazu da kada dobijete karticu onda dobijate izjavu od banke na osnovu koje ste onda billed po njihovim uslovima, tako da ne bi bilo naodmet malo vise provjeriti ovu kompaniju.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: lista banki i kompanija koje izdaju virtuon visa/mastercard za one koji nisu iz scg

[ Pregleda: 2968 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.