Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bezuspjesan pokusaj updatea PDA uredjaja-SOS

[es] :: PDA Uređaji :: Bezuspjesan pokusaj updatea PDA uredjaja-SOS

[ Pregleda: 2315 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

joxxxxa
Obrenovac

Član broj: 64973
Poruke: 2
*.yubc.net.



Profil

icon Bezuspjesan pokusaj updatea PDA uredjaja-SOS13.08.2005. u 07:40 - pre 227 meseci
Probao sam sa updateom PDA QTEK 2020, medjutim na sred flashovanja mi je nestalo struje. Sad naravno ne mogu da ga upalim, na ekranu pise samo SERIAL VERSION 1.06. Da li je neko imao slicnih problema i kako se to moze ispraviti. Hvala!
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Bezuspjesan pokusaj updatea PDA uredjaja-SOS14.08.2005. u 13:38 - pre 227 meseci
Mislim da je uredjaj ostao u Bootloader modu i to nije lose trebalo bi da "ima spasa".
Savjet!
Pokusaj da mu uradis hard reset (pritisni power button i reset button u isto vrijeme), pa onda vrati uredjaj u cradle.
Jos nesto. Prije nego sto stavis uredjaj u cradle, prvo iskopcaj cradle sa onog ispravljaca, pa stavi PDA u cradle pa tek onda ukopcaj ponovo ispravljac. Time bi trebao da se detektuje novi uredjaj na USB portu...

Obrati paznju da je cradle prikopcan direktno na usb port, a ne preko USB HUB-a. I da, probaj da ubacis orginalan flash sa proizvodjackog sajta.

Nadam se da ti je ovo pomoglo!
Yolja624
 
Odgovor na temu

joxxxxa
Obrenovac

Član broj: 64973
Poruke: 2
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Bezuspjesan pokusaj updatea PDA uredjaja-SOS03.09.2005. u 15:20 - pre 226 meseci
Ali nemam cradle, pokusao sam upgrade preko bluetootha. Da li neko moze da mi pozajmi cradle za Qtek-a ili gde mogu da ga kupim. Molim Vas za pomoc ,stvarno mi je hitno svi podaci su mi na njemu, nemam nijedan broj. Hvala!
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Bezuspjesan pokusaj updatea PDA uredjaja-SOS03.09.2005. u 17:56 - pre 226 meseci
Pa eto, ja bih ti pozajmio svoj cradle ali brate, 150 kilometara smo udaljeni jedan od drugog...

Reci mi, koju si verziju softvera si imao u pocketu i koji si pokusao da ubacis?

Yolja
 
Odgovor na temu

[es] :: PDA Uređaji :: Bezuspjesan pokusaj updatea PDA uredjaja-SOS

[ Pregleda: 2315 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.