Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

bilo bi dobro da sve ovo moze sa jednom karticom...

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: bilo bi dobro da sve ovo moze sa jednom karticom...

[ Pregleda: 3377 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2921 Profil

icon bilo bi dobro da sve ovo moze sa jednom karticom...17.05.2006. u 14:50 - pre 217 meseci
Danas sam bio u vojvodjanskoj banci sa namerom da izvadim visa karticu. Saznao sam da mi treba 3 kartice, tako da nisam nista uradio...
Meni treba sledece:
kartica za placanje u inostranstvu, za placanje na internetu i da mi mogu uplatiti iz inostransva na nju, ne mora biti kreditna.
E sad bilo bi dobro da sve ovo moze sa jednom deviznom karticom, 3 ne uzimam ni pod razno...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

grujicd
Dejan Grujic
Cogin
Beograd

Član broj: 24171
Poruke: 101
82.117.206.*

Sajt: www.cogin.com


+9 Profil

icon Re: bilo bi dobro da sve ovo moze sa jednom karticom...17.05.2006. u 15:53 - pre 217 meseci
Za uplate iz inostranstva ti ne treba kartica. Uplate ne idu na karticu nego na devizni racun. Njega mozes da otvoris nevezano za karticu.

Nisam siguran, ali mislim da bi Visa Classic trebala da radi i na internetu. Problem je sto je njoj nesto skuplje odrzavanje, tako da ti se vise isplati da uzmes Electron i Virtuon. A i sigurnije je tako. Ovo su imena u rajfajzenu, trebala bi i vojvodjanska da ima ekvivalentne kartice.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343
Via: [es] mailing liste



+2921 Profil

icon Re: bilo bi dobro da sve ovo moze sa jednom karticom...17.05.2006. u 16:40 - pre 217 meseci
Kao sto rekoh danas sam bio i rekose mi da mi treba 3 kartice.
Ja zelim samo jednu sa kojom bih to sve mogao da obavljam i ne zelim da placam njima provizije za 3 kartice.
Posto nemam mesecna primanja ja bih dao depozit, a kartica ne mora biti kreditna.
Kakva to meni kartica treba i gde da je izvadim?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

vladimirt
puno ime
Beograd

Član broj: 68578
Poruke: 292
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: bilo bi dobro da sve ovo moze sa jednom karticom...17.05.2006. u 21:54 - pre 217 meseci
Master Card Intesa, provereno. Treba ti 250 € +1800 din.
Mnogo je interesantnije ne znati nego znati. Kada znamo, svi znamo isto. Kada ne znamo, svako ne zna drugačije.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2921 Profil

icon Re: bilo bi dobro da sve ovo moze sa jednom karticom...17.05.2006. u 23:04 - pre 217 meseci
Ovih 250e je depozit, a sta je u onih 1800din?
Daj jos neke detalje...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

vladimirt
puno ime
Beograd

Član broj: 68578
Poruke: 292
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: bilo bi dobro da sve ovo moze sa jednom karticom...18.05.2006. u 17:33 - pre 217 meseci
Godišnja članarina.

Tih 250 € depozita mogu da se troše (čak do 500 €) s tim što u određeno vreme moraju da opet budu na računu (možeš da uplaćuješ i u ratama, ali se tada naplaćuje kamata).

Reč je o kreditnoj kartici koja bez problema “radi” na internetu (provereno na nekoliko sajtova koji su inače odbili Visa Virtuon Raiffeisen banke), a moj poznanik ju je koristio i za plaćanje u inostranstvu.

Pošto ti je uz nju neophodan devizni račun (na kome se i nalazi tih 250 €), moguće je da ti neko iz inostranstva uplati devize upravo na taj račun.

[Ovu poruku je menjao vladimirt dana 18.05.2006. u 18:34 GMT+1]
Mnogo je interesantnije ne znati nego znati. Kada znamo, svi znamo isto. Kada ne znamo, svako ne zna drugačije.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2921 Profil

icon Re: bilo bi dobro da sve ovo moze sa jednom karticom...21.05.2006. u 08:41 - pre 217 meseci
Posto jos nisam bio u intesi...
Sta mi treba od papira?
Da li mogu dobiti kreditnu ili debitnu (deviznu) posto nemam mesecna primanja?
Kolike su provizije, inostransvo, ovde, internet?
Koliko se ceka na karticu?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

vladimirt
puno ime
Beograd

Član broj: 68578
Poruke: 292
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: bilo bi dobro da sve ovo moze sa jednom karticom...21.05.2006. u 10:26 - pre 217 meseci
Mnogo pitaš.

1. Nemam pojma
2. Da
3. Nemam pojma
4. trebalo bi 2 nedelje, nekad može da bude i više, recimo 20-tak dana
Mnogo je interesantnije ne znati nego znati. Kada znamo, svi znamo isto. Kada ne znamo, svako ne zna drugačije.
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.186.eunet.yu.



+536 Profil

icon Re: bilo bi dobro da sve ovo moze sa jednom karticom...21.05.2006. u 14:52 - pre 217 meseci
Čini mi se da je Banca Intesa od nedavno ukinula naplatu informacija na svom sajtu www.bancaintesabeograd.com pa je veoma preporučljivo tamo pogledati. Sve mašinski inženjer do mašinskog inženjera ovde (zašto jednostavno kad se može zakomplikovati ručno?).
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: bilo bi dobro da sve ovo moze sa jednom karticom...

[ Pregleda: 3377 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.