Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Platne kartice na internetu - Gde, sta i kako?!

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Platne kartice na internetu - Gde, sta i kako?!

[ Pregleda: 2545 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dovla1982

Član broj: 96529
Poruke: 3
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Platne kartice na internetu - Gde, sta i kako?!31.05.2006. u 21:39 - pre 217 meseci

ovako...
predao sam zahtev za visa virtuon karticu - dobicu je u sredu
zanima me sledece - da li se broj visa virtuon kartice upisuje kao visa (posto ja nigde nisam video oznaku visa virtuon), i da li je moguce sa njom izvrsiti deposit na moneybookers, netteler, ili click2pay (jer ako je to moguce, onda mozes da vrsis transakcije preko njih, uz neku sitnu proviziju, ako vec ne radi na ostalim sajtovima, jer su oni skoro svugde podrzani, a i sigurnost je mnogo veca) ..

jer drugi nacin placanja iz zemlje ka inostranstvu ne postoji (BANK WIRE, sa mog racuna na neki drugi racun u inostranstvu nije moguc (sem clanu porodice), po regulativi narodne banke (sem uz posebne fakture), tako da jedine opcije su VISA VIRTUON (povodom koje sam ja jaaako skeptican), i VISA CLASSIC (ali mislim da je min. deposit 1000 eura) .. tako su bar meni rekli, sada citam da postoji i Visa INTERNET Vojvodjanske Banke

molim vas posaljite mi vasa iskustva oko Visa Virtuon, gde radi, gde moze i tako to (da li moze da se vrsi deposit na ove E-Wallete, ako ne moze, da li moze Visa INTERNET), jer mi je jako hitno.. ako ne da odmah predam deposit za Visa Classic :(

unapred hvala, vladan
 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.sattvmeteor.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Platne kartice na internetu - Gde, sta i kako?!01.06.2006. u 00:27 - pre 217 meseci
Najbrzi nacin da saznas je da pretrazis forum..

(Visa Internet radi kao zmaj :)
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Platne kartice na internetu - Gde, sta i kako?!

[ Pregleda: 2545 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.