Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako otkloniti restrikciju mirc-a postavljenu od administratora?

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: kako otkloniti restrikciju mirc-a postavljenu od administratora?

[ Pregleda: 3248 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ordinator
Beograd

Član broj: 98837
Poruke: 4
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon kako otkloniti restrikciju mirc-a postavljenu od administratora?26.06.2006. u 21:14 - pre 216 meseci
U racunskom centru koji koristim je od nedavno blokirano koriscenje mirc-a , prilikom startovanja mirca izadje prozor sa sledecom porukom :

Restrictions
This operation has been cancelled due to restrictions in effect on this computer.Please contact your system administrator.

Interesuje me da li je neko mozda imao iskustava sa time ranije i da li postoji nacin da otklonim ovu restrikciju :)
Unapred hvala!

[Ovu poruku je menjao ordinator dana 27.06.2006. u 12:03 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

LaMpiR

Član broj: 9930
Poruke: 1343
Via: [es] mailing liste



+2 Profil

icon Re: kako otkloniti restrikciju mirc-a postavljenu od administratora?26.06.2006. u 22:05 - pre 216 meseci
Probaj ovako, skini mirc i instaliraj u neki folder u My Documents i
pokusaj pokrenuti, ako ni ti ne upali onda samo kopiraj mirc.exe i
preimenuj u tipa jaa.exe i pokreni... Nisam siguran ali dobre su sanse
da proradi :)
poz
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.beobug.com.



+69 Profil

icon Re: kako otkloniti restrikciju mirc-a postavljenu od administratora?27.06.2006. u 10:35 - pre 216 meseci
Citat:
This operation has been cancelled due to restrictions in effect on this computer.Please contact your system administrator.


Ovo me podseca na winlock koji koristimo u skoli ,da premostish nema sanse ,al da skines mirc i instalirash u neki drugi folder i da krljas ,naravno da moze ,nisam probao jer nismo imali net u skoli.Zavuci mirc negde ,u hidden folder ,a da bi pristupio samo kucas u adress bar-u ono sto treba tipa c:\mirc i eto ,ili ako zavuces negde u win system32 , samo dodash u adress bar.Uglavnom da skines tu restrikciju nema sanse osim ako znash pass za winlock.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

ordinator
Beograd

Član broj: 98837
Poruke: 4
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: kako otkloniti restrikciju mirc-a postavljenu od administratora?27.06.2006. u 10:58 - pre 216 meseci
Probao sam ovo sto mi je LaMpiR predlozio ali na zalost nije upalilo :( , u oba slucaja kada pokrenem exe file izbacuje mi prozor :

, a kad kliknem na run onda izbaci onu staru poruku . Ovo sto mi predlaze fade takodje ne sljaka , jer mi ni tad ne dozvoljava da instaliram , osim ukolko nisam dobro razumeo . Dakle , trebalo bi da probam da startujem mirc.exe iz nekog foldera cije sam atribute setovao na hidden?
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ordinator
Beograd

Član broj: 98837
Poruke: 4
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: kako otkloniti restrikciju mirc-a postavljenu od administratora?27.06.2006. u 11:59 - pre 216 meseci
Evo da javim da sam resio problem ( doduse slucajno ) , dakle pokusavao sam da skinem sve moguce skripte sa neta i svaki put kada bih ih startovao izbacivalo bi mi onu poruku : The publisher could not be verified....... pa onda kad idem na run ono This operation has been cancelled due to restriction in effect on this computer......, a onda sam slucajno probao da startujem zipovanu skriptu koju je napravio ortak i poslao mi da je testiram i kada sam je raspakovao i startovao exe file skripta je za divno cudo proradila , ne znam u cemu je fazon ali bitno da sljaka!
<BTW> hvala vam u svakom slucaju na pomoci i moram da kazem (obzirom da sam novajlija ovde) da je ovaj forum extra stvar , i bas steta sto ga nisam ranije posecivao kad bih imao neki problem , ali sad znam gde da dodjem Pozdrav!
 
Odgovor na temu

TrifunTrifun
Zdravko Sumic
Novi Sad

Član broj: 71783
Poruke: 78
*.ns.ac.yu.

Sajt: www.tehnologijahrane.com


Profil

icon Re: kako otkloniti restrikciju mirc-a postavljenu od administratora?10.01.2008. u 11:56 - pre 197 meseci
Isti problem. Dakle, u Wordu sam napravio linkove u tekstu i izbacuje mi ovu poruku kada kliknem na njih. Do juce je sve radilo, na drugom racunaru u kancelariji sve radi. Ima liko rijesenje?
Cimer Grga pred ispitni rok: "U meni je jos ostalo neceg ljudskog . . . . . nagon za ubijanjem."
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: kako otkloniti restrikciju mirc-a postavljenu od administratora?

[ Pregleda: 3248 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.