Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ko ima moneybookers nek ...

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Ko ima moneybookers nek ...

[ Pregleda: 4711 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hds

Član broj: 103052
Poruke: 2
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Ko ima moneybookers nek ...28.07.2006. u 21:27 - pre 215 meseci
Trazim osobu u Srbiji koji ima account na moneybookers (i zna da koristi i da napuni), nek se javi na moj mail: [email protected]

Inace moneybookers mi treba da transferujem jednom licu (fizicka lica) X evra na njegov m.b. account (u inostranstvu). Posto ja ne razumem u tim stvarima kako da dodjem do m.b-a , kako da uploadujem novca itd. zato sam postavio ovu temu.

Hvala.



[Ovu poruku je menjao hds dana 29.07.2006. u 23:39 GMT+1]
 
Odgovor na temu

amd3
HR

Član broj: 32279
Poruke: 68
*.mobile.CARNet.hr.

Sajt: www.ekipa.50megs.com


Profil

icon Re: Trazim osobu u Srbiji koji ima account na moneybookers i ...29.07.2006. u 13:06 - pre 215 meseci
OT:

Samo bi htio pitati gdje koristite moneybookers i da li ikoja trgovina na internetu prima uplatu preko njega.
Pitam jer sam si otvorio racun i "napunio" sa 30eur i htio bi to potrositi negdje.
Rule
 
Odgovor na temu

djoca!

Član broj: 14245
Poruke: 117
*.pat-pool.kg.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Ko ima moneybookers nek ...30.07.2006. u 09:31 - pre 215 meseci
Ovo vam moze pomoci makam malo...pre svega oko uplata i oko isplata sa MOneybookers-a..Deo o kladjenju preskocite.

http://www.kladionicar.com/treba_znati.php?id=1
 
Odgovor na temu

salexab
Aleksandar Bajcetic
Beograd

Član broj: 81366
Poruke: 29
*.static.beocity.net.

Sajt: www.finestsoft.net


Profil

icon Re: Ko ima moneybookers nek ...31.07.2006. u 06:48 - pre 215 meseci
Informacije sa gornjeg sajta treba shvatiti uslovno, mnogo toga sa promenilo u medjuvremenu. Moneybookers je solidan servis a bitina stvar kad krenete u proceduru otvaranja i koriscenja je da znate da je FCA-regulated, sto prakticno znaci da je povezan sa internacionalnim bankarskim sistem (online) i da
svaku informaciju koju im prosledite mogu da provere. Vise netraze nikakve skenirane dokumente ali vas proveravaju na sto drugih nacina. Na njih mozete
vezati vise bankaskih racuna-kartica i sa njh uploudovati na moneybookers i obrnuto. Transfer para izmedju dva moneybookers racuna je online i trenutan i krajne jednostavan ali pritom uzimaju neku malu proviziju. Imaju spisak (nekih od) sajtova koji primaju direktne uplate preko moneybookersa a izmedju ostalih je to je i SKYPE . Visa virtuon provereno radi a i VIRE ( SVIFT nalog na deviznog racuna neke od banaka) takodje.
 
Odgovor na temu

hds

Član broj: 103052
Poruke: 2
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Ko ima moneybookers nek ...31.07.2006. u 18:20 - pre 214 meseci
@salexab:

Da li ti imas Moneybookers ?

Ukoliko imas, (tj. znas i da uploadujes para na M.B) ja bih tebi poslao 70 evra i to da stavis na tvoj M.B. account. + Placam jos X evra za to sto si to uradio (uploadovanja). Posto ja to ne znam, nisam bavio tim stvarima. Inace registrovao sam na M.B. ali nemam para na account. Ako nenako bi mogao ti da transferujes sa tvog M.B. account na moj M.B. account 65 evra da imam onda pare na moj account.

P.S. SVE PLACAM.
 
Odgovor na temu

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.dynamic.sbb.co.yu.



+23 Profil

icon Re: Ko ima moneybookers nek ...28.09.2006. u 21:56 - pre 213 meseci
Citat:
----------------------------------------------------
amd3:

"Pitam jer sam si otvorio racun i "napunio" sa 30eur"
----------------------------------------------------

Kako si to uspeo??!?!??!?!
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Ko ima moneybookers nek ...

[ Pregleda: 4711 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.