Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kompajler za program prebacen sa laptopa na pda

[es] :: PDA Uređaji :: kompajler za program prebacen sa laptopa na pda

[ Pregleda: 2502 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MarkoPetr
Marko Petrovic

Član broj: 122136
Poruke: 1
193.170.62.*



Profil

icon kompajler za program prebacen sa laptopa na pda21.11.2006. u 22:49 - pre 211 meseci
Projekat koji radim na laptopu u Microsof Visual C# treba da prebacim na PDA HP iPaq ( ne znam koja oznaka jer treba tek da ga dobijemo ), Microsoft Windows Mobile Version 5.0. Moje pitanje je koji mi kompajler treba za ovaj program na PDA???
Hitno mi je potrebna pomoc. Unaprijed hvala.
 
Odgovor na temu

Vranac
Vranac Srdjan
Software developer
Novi Sad, Vojvodina

Član broj: 3493
Poruke: 353
*.ptt.yu.

Jabber: vranac@elitesecurity.org
ICQ: 64150005
Sajt: www.linkedin.com/in/vrana..


+1 Profil

icon Re: kompajler za program prebacen sa laptopa na pda22.11.2006. u 08:39 - pre 211 meseci
VS 2k3 i VS 2k5 ce posluziti, prvo skini WM5 SDK sa microsoft sajta, instaliraj, pa ces videti opcije za WM5 uredjaje.
Moguce da ces morati i malo prilagoditi projekat compact frameworku.
Imaj u vidu da je na WM5 .Net 1.1 CF preinstaliran,
a .Net CF 2.0 moras instalirati (skini novu verziju .Net CF 2.0 da bi mogao da instaliras framework na memorijsku karticu).
Idle mind is the devils playground, in my case it turned out to be an amusement park.

Sustina problema ove zemlje:
Legeonar_: Sto pre treba da shvatite da je EU propast i da se tamo mora raditi,a ne samo biti zaposlen.
http://www.elitemadzone.org/p1864861

Nobody Remains Virgin, Life Fucks Everyone
 
Odgovor na temu

bojan_p87
bojan petkovic
beograd

Član broj: 171792
Poruke: 8
79.101.164.*



Profil

icon Re: kompajler za program prebacen sa laptopa na pda12.09.2008. u 22:51 - pre 189 meseci
e ljudi ja imam slican problem kako da program koji radi tj je napravljen u qbasicu ili cc+ prebacim da mi radi na pocket pc-u. konkretno radi se o obrascima za geodeziju. Znam da je moguce ali ne znam kako, jer je jedan lik to uradio ali on nece da mi pomogne. da li ima neko zainteresovan da proba da resi roblem poslacu mu i te programe. ili ako neko ima da mi kaze za pocetak kako cu da zakljucim da li su ti obrasci radjeni u qbasic-u ili cc+ pa dalje da se cimam. Znam da je on koristio neke net cf 2.0 i neki codybat program ili tako nesto. evo i moj mesenger pa ako je neko raspolozen i ako zna o cemu se radi da porazgovaramo [email protected]. unapred hvala.
 
Odgovor na temu

[es] :: PDA Uređaji :: kompajler za program prebacen sa laptopa na pda

[ Pregleda: 2502 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.