Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da instaliram exe a ne cab na MDAlll?

[es] :: PDA Uređaji :: Kako da instaliram exe a ne cab na MDAlll?

[ Pregleda: 2366 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejan024
Dejan Major
Yugoslavia,Subotica

Član broj: 2675
Poruke: 505
*.panonnet.net.

ICQ: 273632292
Sajt: www.kuvajmo-blogovski.com


+1 Profil

icon Kako da instaliram exe a ne cab na MDAlll?06.01.2007. u 20:06 - pre 210 meseci
..Znaci kako da instalam program no PDA ako ga imam samo u exe formatu? probao sam ali samo cab prolazi.kontam da to treba da uradimpreko sinhronizacije i kompa ali sa bluetothom sto imam nemogu da napravim sinhronizaciju,nije valjda kompatibilan sa softwerom. znaci kako da instaliram exe file ?

hvala
 
Odgovor na temu

nmilosev
Nemanja Milošević
Novi Sad

Član broj: 86992
Poruke: 1104
217.169.219.*



+1 Profil

icon Re: Kako da instaliram exe a ne cab na MDAlll?06.01.2007. u 21:03 - pre 210 meseci
Hmm nisi mi baš jasan da li ti imaš exe za PDA ili exe koji si npr. skinuo sa interneta pa on instalira neki drugi program preko ActiveSync-a ? Ako imaš exe koji ide direktno na PDA treba da ga iskopiraš na PDA ali pošto ti ne radi sync iskopiraj ga na memorijsku karticu preko čitača kartica pa ga ubaci. U drugom slučaju tj. ako imaš fajl za kompjuter onda moraš imati podešen ActiveSync da bi se program koji instaliraš mogao prebaciti! Mislim da ti je najbolja da skineš najnoviji ActiveSync (mislim da je 4.2 verzija najnovija a ima 4.5 beta) sa microsoftovog sajta pa da probaš još jednom sve da namestiš ActiveSync!

Pozdrav!
Toshiba Qosmio F50-125 - Powered
by Dell Axim X50v (WM2005/Official A02) :
Nokia Lumia 920.1 WP8.1 GDR1 Cyan
DevUnlock : Toshiba Encore WT8-A-102 -
Windows 8.1 Pro
 
Odgovor na temu

dejan024
Dejan Major
Yugoslavia,Subotica

Član broj: 2675
Poruke: 505
*.panonnet.net.

ICQ: 273632292
Sajt: www.kuvajmo-blogovski.com


+1 Profil

icon Re: Kako da instaliram exe a ne cab na MDAlll?07.01.2007. u 08:33 - pre 210 meseci
mislio sam za exe koji imam za comp i moram preko sinhronizacije koju nikako nisam uspeo podesit preko bloetoth. postoji mogucnost da uradim sihronizaciju preko wirelessa?


 
Odgovor na temu

nmilosev
Nemanja Milošević
Novi Sad

Član broj: 86992
Poruke: 1104
217.169.219.*



+1 Profil

icon Re: Kako da instaliram exe a ne cab na MDAlll?07.01.2007. u 10:02 - pre 210 meseci
Možeš uraditi preko wireless-a ali je komplikovano. Najbolje ti je da napraviš sync preko USB kabla! Ako ti to ne uspe pokušaj taj program da nađeš u cab verziji. To su ti jedina rešenja. Možeš potražiti i malo po forumu za BT, možda nađeš nešto korisno.

Pozdrav.
Toshiba Qosmio F50-125 - Powered
by Dell Axim X50v (WM2005/Official A02) :
Nokia Lumia 920.1 WP8.1 GDR1 Cyan
DevUnlock : Toshiba Encore WT8-A-102 -
Windows 8.1 Pro
 
Odgovor na temu

dejan024
Dejan Major
Yugoslavia,Subotica

Član broj: 2675
Poruke: 505
*.panonnet.net.

ICQ: 273632292
Sajt: www.kuvajmo-blogovski.com


+1 Profil

icon Re: Kako da instaliram exe a ne cab na MDAlll?07.01.2007. u 10:09 - pre 210 meseci
nemam usb cable :( , MDA sam dobio bez icega samo sa punjacem.

Neki link za wifi sinhronizaciju ? Jer to bi mi bilo i najbolje, posto inace imam wifi mrezu u kuci.

Hvala

 
Odgovor na temu

nmilosev
Nemanja Milošević
Novi Sad

Član broj: 86992
Poruke: 1104
217.169.219.*



+1 Profil

icon Re: Kako da instaliram exe a ne cab na MDAlll?07.01.2007. u 10:37 - pre 210 meseci
Citat:
Vranac :
Ovo je uputstvo za pristupanje netu preko WiFi-a.
AS sync preko WiFi-a je izbacen od verzije AS-a 4.0,
nadamo se da ce biti vracen sa verzijom 4.3 ili u Vista Mobile Device Center-u

Nijedan od njih ne treba direktno da podesavas...
Ako si nesto namestao na uredjajima vrati ih na default...
Pretpostavicu da ti je WiFi na PC-u podesen kako treba, i da mozes neki drugi uredjaj da nakacis na WiFi i da sve radi.

Sto se tice PDA, ja imam k-jam, znaci unbranded Wizard... tako da ce biti lakse za objasniti...
1. Upali WiFi
2. Klikni na Start > settings > connections > network cards. Tu vidis listu WiFi mreza koje hvatas, i tu
treba da ti se pojavi SSID tvoje WiFi mreze.
3. Klikni na SSID tvoje WiFi mreze, Otvorice ti se Configure Wireless Network prozor.
Za connects to odaberi The Internet.
3a. Ukoliko imas WEP ili nesto slicno za enkripciju mreze, to namestas na Network Key tabu.
Uncheckujes The key is automatically provided i upises tvoj network key.
3b. namesti 802.1x ukoliko ga koristis, ja licno ne koristim.
4. klikni OK da zatvoris prozor i snimis podesavanja
5. Sada bi trebalo da si opet u Configure Wireless Networks prozoru i da vidis SSID tvoje mreze.
Klikni OK da izadjes iz Configure Wireless Networks.
6. Iskljuci WiFi na PDA, mozda i soft reset, nekad hoce da pomogne.
7. Ukljucis WiFi, i PDA krece da trazi mreze i da se povezuje na tvoju, to vidis po ikoni pored ikone za jacinu signala.
8. Ukoliko si pravilno podesio parametre na Network Cards, PDA ce se povezati sa PC-om.
9. SACEKAJ da se WiFi konekcija prekine i ponovo uspostavi, tj, da PDA dobije automatsku IP adresu i DNS-ove

To je to. Ukoliko je sve podeseno kako treba, mozes da surfujes netom, i da pristupis PC-u

E sad ako si se igrao sa network adapterima, moraces da ih vratis na default vrednosti, jer tada WM5 radi
auto assign, sto znaci da mozes da se automatski nakacis na bilo koji WiFi Hotspot koji ne zahteva PPoE za pristup
internetu.
U configure Network Adapters meni stoji My Network card connects to: Work.

Probaj ovo!
Toshiba Qosmio F50-125 - Powered
by Dell Axim X50v (WM2005/Official A02) :
Nokia Lumia 920.1 WP8.1 GDR1 Cyan
DevUnlock : Toshiba Encore WT8-A-102 -
Windows 8.1 Pro
 
Odgovor na temu

dejan024
Dejan Major
Yugoslavia,Subotica

Član broj: 2675
Poruke: 505
*.panonnet.net.

ICQ: 273632292
Sajt: www.kuvajmo-blogovski.com


+1 Profil

icon Re: Kako da instaliram exe a ne cab na MDAlll?07.01.2007. u 11:20 - pre 210 meseci
nije meni problem net , to uveliko radi od prvog dana. Pitao sam za sinhronizaciju preko wifi.
Al puno mi je pomoglo i usmerila me recenica "AS sync preko WiFi-a je izbacen od verzije AS-a 4.0, "

tako da sada znam sta i gde da trazim :)

 
Odgovor na temu

[es] :: PDA Uređaji :: Kako da instaliram exe a ne cab na MDAlll?

[ Pregleda: 2366 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.