Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa DinaCard nacionalne stedionice

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Problem sa DinaCard nacionalne stedionice

[ Pregleda: 2888 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusangaja
Dusan Gajic
elektroničar
Arandjelovac

Član broj: 120281
Poruke: 56
*.jprb-kolubara.co.yu.



Profil

icon Problem sa DinaCard nacionalne stedionice12.03.2007. u 16:49 - pre 207 meseci
13.02.2007.g. sam u gvozdjari tri"O" u Arandjelovcu kupio robu u vrednosti 7080din. Posto je prodavac
provukao moju DinaCard karticu cekali smo 10-15 minuta nikakav odgovor nije stigao niti je izasao racun iz aparata. Robu sam platio
gotovinom i izasao.Na izvestaju iz banke EFG od 06.03.2007. u,kojoj imam tekuci, stajalo da mi je 14.02.2007. sa racuna skinuto 7080din.
Od tada vec 7 dana svaki dan idem u banku i u firmu tri"O" a oni samo prebacuju odgovornost na onog drugog. Danas mi je direktor u EFG
Stedionica u Arandjelovcu rekao da je proverio i da je utvrdio da je transakcija izvrsena, da su pare skinute sa mog racuna ali nisu
uplacene na racun firme tri "O" ciji je racun u banci Sosiete Generale. Takodje mi je rekao da oni ne mogu da utvrde gde su pare
otisle i da ja mogu da popunim formular za reklamaciju,sto sam i ucinio, ida cekam ko zna jos koliko dok oni to ne rese.
U medjuvremenu ja u mojoj firmi uzimam slobodne dane da bih isao u banku, ne mogu da podignem svoj novac a oni mi na racunu vode minus
na koji placam kamatu. Sta vise reci o banci koja naplacuje sve svoje usluge klijentima, koja ukrade pare sa racuna a posle toga ne cini
nista da to ispravi. Suma nije velika ali je odnos prema klijentu, od cijih para zive, nedopustiv. Problem je kome se obratiti za pomoc u vezi ovoga.
Ukoliko neko ima slicno iskustvo ili neki savet za ovakvu situaciju neka se javi.
 
Odgovor na temu

|MilaN|
MilaN Nastic
Student
Vranje/Nis

Član broj: 10747
Poruke: 94
*.air.my-its.net.

ICQ: 124394776


Profil

icon Re: Problem sa DinaCard nacionalne stedionice14.03.2007. u 09:41 - pre 207 meseci
Ja trenutno imam slichan problem sa Banca intesom. Naime, sredstva su mi rezervisana vec dve nedelje, pokushao sam da podignem sa bankomata al nisam uspeo jer to veche bankomati nisu radili u celom gradu.. Odmah sutra dan napisao reklamaciju, ljubazna radnica mi je rekla da ce sve biti resheno za dan dva.. chekam vec dve nedelje i nishta, i dalje stoje rezervisana..

Dokle bre vishe takvo ponashanje?
MilaN
 
Odgovor na temu

dusangaja
Dusan Gajic
elektroničar
Arandjelovac

Član broj: 120281
Poruke: 56
*.jprb-kolubara.co.yu.



Profil

icon Re: Problem sa DinaCard nacionalne stedionice20.03.2007. u 21:07 - pre 207 meseci
Evo i posle jos 8 dana jos uvek ne mogu da podignem svoje pare. U NBS postoji sluzba za zastitu korisnika finansijskih usluga koja bi trebalo da pomogne gradjanima u ovakvim situacijama, [email protected]. Poslao sam im email ali ni oni nista jos uvek nisu uradili niti su mi poslali odgovor.
Javi im se mozda ce ti pomoci.
 
Odgovor na temu

|MilaN|
MilaN Nastic
Student
Vranje/Nis

Član broj: 10747
Poruke: 94
*.air.my-its.net.

ICQ: 124394776


Profil

icon Re: Problem sa DinaCard nacionalne stedionice22.03.2007. u 01:28 - pre 207 meseci
E ja reshio problem, prvo probao "vezom" u intesi, pa ni to nije urodilo plodom, i onda me jedna salterska radnica posavetovala da pozovem call centar koji pishe na poledjini kartice i da ih malo smaram i reshice to oni odma..

Kako recheno, tako i uchinjeno, trebalo mi jedno 5-6 minuta mlacenja prazne slame al chovek mi odblokirao sredstva...

Sigurno i na DinaCard na poledjini ima broj call centra za te kartice, pozovi ih i reci da si napisao reklamaciju medjutim pare ti i dalje nisu vracene i pitaj u chemu je problem, i morace da nadje reshenje...
MilaN
 
Odgovor na temu

dusangaja
Dusan Gajic
elektroničar
Arandjelovac

Član broj: 120281
Poruke: 56
*.rbkolubara.com.



Profil

icon Re: Problem sa DinaCard nacionalne stedionice05.04.2007. u 20:53 - pre 206 meseci
Konacno su vratili pare na racun posle intervencije NBS ali da nebi vise bilo ovakvih problema zatvaram moj tekuci racun sto preporucujem i drugima. Zasto trpeti njihovu neprofesionalnost a nikakve koristi od toga.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Problem sa DinaCard nacionalne stedionice

[ Pregleda: 2888 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.