Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

2checkout+payoneer

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: 2checkout+payoneer

[ Pregleda: 5192 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nokconn

Član broj: 105032
Poruke: 162
195.252.79.*



Profil

icon 2checkout+payoneer09.08.2007. u 02:42 - pre 203 meseci
2checkout je poceo saradnju sa payoneer. tako da sad ko god da vam uplati na 2checkout racun vi mozete da prebacite pare na Kreditnu karticu koju imate kod payoneer-a. Samo je problem sto zakonski carina u Srbiji ne dozvoljava da posiljka ( pismo/paket) sadrzi u sebi kreditnu karticu , bilo da vam salju fedex-om ili obicnom postom.
 
Odgovor na temu

Ke0ps

Član broj: 139567
Poruke: 11
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: 2checkout+payoneer15.09.2007. u 22:13 - pre 202 meseci
Jel neko dobio Payoneer karticu, apropo:
Citat:
Samo je problem sto zakonski carina u Srbiji ne dozvoljava da posiljka ( pismo/paket) sadrzi u sebi kreditnu karticu , bilo da vam salju fedex-om ili obicnom postom.

?

Davno bese kad mi je postom stizala iKobo kartica, i tad nije bilo nikakvih problema.
Posto me sad zanima Payoneer [prevashodno zbog povlacenja novca sa 2CO-a], red je da pitam jel uopste stize, u protivnom - slaba vajda.
 
Odgovor na temu

nokconn

Član broj: 105032
Poruke: 162
195.252.79.*



Profil

icon Re: 2checkout+payoneer25.09.2007. u 20:32 - pre 201 meseci
Stize, obicnom postom za 7-10 dana, a fedexom za 2 dana. , fedex kosta $80 ( ekonomska klasa ).

To je obicno pismo, tako da ako ide preko poste pazite da vam ga neko ne ukrade iz sanduceta ili ako ga postar slucajno zagubi necete znati ni da vam je koverat stiga... Klasicno kao i razglednica ne urucuje se licno , vec ide u sanduce... Ali je zato free... Meni je stiglo i fedex-om i obicnom postom.
 
Odgovor na temu

nindza@
WwW - Nis,Bg

Član broj: 57064
Poruke: 367
77.46.169.*



+6 Profil

icon Re: 2checkout+payoneer24.01.2008. u 16:06 - pre 197 meseci
Pozz

Kakva su vam iskustava sa payoneer, koliko to vredi imati i koliko se isplati.
Ako zelite nesto da promenite na bolje, krenite da razmisljate kako bi ste to uradili . . .
 
Odgovor na temu

pingvin_ns
Novi Sad

Član broj: 38430
Poruke: 19
*.DIALUP-SMIN.neobee.net.

Sajt: www.pingvinstudio.net


Profil

icon Re: 2checkout+payoneer15.02.2008. u 01:11 - pre 196 meseci
Ja sam karticu narucio preko GAF-a i dobio je u roku od dve nedelje. Kada sam prvi put prebacio pare sa GAF-a na Payoneer uzeli su mi $19.95 za aktiviranje kartice i $3 za mesecno odrzavanje. Kada sam podizao pare na bankomatu Inteze Payoneer je uzeo $2 za transakciju. Jedino jos nisam 100% siguran koliko je Inteza uzela za proviziju. Ako sam uspeo dobro da izracunam uzeli su oko $3 provizije. Sto bi ukupno doslo oko $5 po transakciji. Payoneer uzima fiksno $2 po transakciji ali nisam siguran da li i Inteza uzima fiksnu proviziju. Jos jedna stvar, kada ti stigne priliv na karticu obaveste te na email da moras potvrditi taj priliv. Tada biras izmedju dve opcije. Prva je da ti pare legnu na karticu u roku od dva sata i to ti naplacuju $5. Druga opcija je da ti pare legnu na racun u roku od dva dana i to naplacuju $2.

Nadam se da sam bar malo pomogao.
 
Odgovor na temu

mojo12

Član broj: 136355
Poruke: 221
*.eunet.rs.



Profil

icon Re: 2checkout+payoneer09.08.2008. u 03:22 - pre 191 meseci
Citat:
nokconn: 2checkout je poceo saradnju sa payoneer. tako da sad ko god da vam uplati na 2checkout racun vi mozete da prebacite pare na Kreditnu karticu koju imate kod payoneer-a. Samo je problem sto zakonski carina u Srbiji ne dozvoljava da posiljka ( pismo/paket) sadrzi u sebi kreditnu karticu , bilo da vam salju fedex-om ili obicnom postom.


Mozes li da kazes po kom to zakonu nije dozvoljeno primanje kreditne kartice iz inostranstva putem poste?
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: 2checkout+payoneer

[ Pregleda: 5192 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.