Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban softver za upravljanje dokumentima - ponuda za posao

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban softver za upravljanje dokumentima - ponuda za posao
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2070 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

TrifunTrifun
Zdravko Sumic
Novi Sad

Član broj: 71783
Poruke: 78
*.ns.ac.yu.

Sajt: www.tehnologijahrane.com


Profil

icon Potreban softver za upravljanje dokumentima - ponuda za posao16.08.2007. u 12:07 - pre 203 meseci
Počeo sam da radim u jednoj konsultantskoj kući za uvođenje HACCP standarda u industriju hrane. Jedan od binih dijelova ovoga sistema je upravljanje dokumentima i zato mi je potrebno da mi predložite neku softversku kuću koja ima ova riješenja. Jedan od bitnih dijelova je da firma nudi i podršku (dakle, ne samo instaliram i odem).

Znam da na internetu mogu naći mnogo ovakvih firmi, ali za ovo godina koliko koristim ovaj forum sam naučio da svaku krupnu odluku ne donosim bez Vas. Dakle, treba mi ozbiljna firma, sa kojom mogu da planiram dugu saradnju.

Sa poslom krećemo odmah. Dogovorili smo se sa direktorom jedne firme da nađemo ponude i sljedeće nedjelje da se izvrši prezentacija u firmi.

Nadam se da ćete mi pomoći da nađem saradnike
Cimer Grga pred ispitni rok: "U meni je jos ostalo neceg ljudskog . . . . . nagon za ubijanjem."
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban softver za upravljanje dokumentima - ponuda za posao
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2070 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.