Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mesecna nadoknada za Visa Classic BancaIntesa-e

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Mesecna nadoknada za Visa Classic BancaIntesa-e

[ Pregleda: 2479 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

PeraPisar

Član broj: 35583
Poruke: 15
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Mesecna nadoknada za Visa Classic BancaIntesa-e01.10.2007. u 00:04 - pre 200 meseci
Da li neko moze da da detaljnije objasnjenje o tome kako se vrsi tarifiranje mesecne nadoknade za Visa Classic karticu BancaIntesa-e?

Naime, prethodni mesec mi je za mesecnu nadoknadu uzeto 360 din - misleci da je to OK posto je to bio drugi mesec koriscenja, prvi mesec sam cekao karticu, bla, bla... Doduse i tada mi je bilo cudno sto za opis promene stoji "mes. clan. (2) Godišnja članarina-osnovna kartica", ali pomislih "to je u redu, to je za dva meseca..."

Malopre pogledah stanje na racunu i iznenadih se da ovoga meseca na ime iste stvari moram da platim 540 din!!! U opisu promene stoji sledece: "mes. clan. (3) Godišnja članarina-osnovna kartica". Da li to znaci da umesto ugovorenih 180 din mesecno moram da placam svaki mesec za 180 vise ??? Stvarno nema smisla da se tako nesto dogadja. Molio bih nekoga sa ovim tipom kartice i kod ove banke da mi da informaciju da li je to regularna pojava (da odma ujutru idem da zatvorim taj racun) ili su se oni nesto zaj**ali?

P.S. Sve obaveze redovno izmirujem, tako da nema sanse da se radi o nekoj vrsti kamate sto se moze videti iz prilozene slike...

[Ovu poruku je menjao PeraPisar dana 01.10.2007. u 01:23 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
149.254.192.*



+5 Profil

icon Re: Mesecna nadoknada za Visa Classic BancaIntesa-e01.10.2007. u 10:31 - pre 200 meseci
Meni deluje da clanarinu naplacuju tromesecno :)
 
Odgovor na temu

mojo12

Član broj: 136355
Poruke: 221
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Mesecna nadoknada za Visa Classic BancaIntesa-e01.10.2007. u 20:33 - pre 200 meseci
Meni izgleda da je greska, obavezno zovi njihov korisnicki servis i pitaj.
 
Odgovor na temu

PeraPisar

Član broj: 35583
Poruke: 15
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Mesecna nadoknada za Visa Classic BancaIntesa-e01.10.2007. u 20:43 - pre 200 meseci
Naravno da sam odmah otisao do banke i zajedno smo utvrdili da se radi o gresci . Ulozio sam reklamaciju, transakcija treba da bude stopirana i treba ponovo da me zaduze, ali sada za odgovarajucu sumu, tj. 180 din...
 
Odgovor na temu

minikola
Bgd

Član broj: 64010
Poruke: 107
*.eunet.yu.

Jabber: nikolam


+1 Profil

icon Re: Mesecna nadoknada za Visa Classic BancaIntesa-e17.10.2007. u 08:38 - pre 200 meseci
"PeraPisar" wrote:

Citat:

Naravno da sam odmah otisao do banke i zajedno smo utvrdili da se radi o

gresci :). Ulozio sam reklamaciju, transakcija treba da bude stopirana i

treba ponovo da me zaduze, ali sada za odgovarajucu sumu, tj. 180 din...



Naravno, i sad pomnozi broj "gresaka" sa brojem kartica i videces kako

se "greska" jaako isplati.. ;I Ja isto mislim da su oni to počeli da ti

naplaćuju tromesečno. A ko se pobuni (kao ti) pređu na mesečno.. Uzgred,

ja toliko nikada ne bih plaćao da bih imao kreditnu karticu..
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Mesecna nadoknada za Visa Classic BancaIntesa-e

[ Pregleda: 2479 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.