Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stampanje "knjige" u malom broju primeraka...

[es] :: Izdavaštvo :: Stampanje "knjige" u malom broju primeraka...

[ Pregleda: 10080 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
213.244.208.*



+67 Profil

icon Stampanje "knjige" u malom broju primeraka...04.10.2007. u 22:54 - pre 200 meseci
jedna moja prijateljica se bavi pisanjem (kratke price i pesme) ali nikada nije nista izdala,

zelim za rodjendan da je iznenadim i da joj "izdam" knjigu.

pa me zanima gde bih ovo mogao da uradim,

znaci "knjiga" u jednom jedinom primerku.

i koliko bi to kostalo?

ako je previse sta mislite da li mi se vise isplati da recimo sam odstampam pa onda ukorichim negde.

da li znate nekoga ko kvalitetno korichi?
onako da izgleda mocno starinski


ne zalim para :)
 
Odgovor na temu

mmarkoni
Milan Marković

Član broj: 95013
Poruke: 44
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Stampanje "knjige" u malom broju primeraka...05.10.2007. u 07:30 - pre 200 meseci
Izdavanje knjige regularno nije moguće u jednom primerku jer je po zakonu obaveza da se dostavi 10 primeraka Narodnoj biblioteci Srbije. U tom slučaju knjiga poseduje ISBN broj i katalogizaciju (Cip) i ulazi u spisak izdatih knjiga.

Možeš odštampati 1 primerak na štampaču i kasnije ukoričiti ali to nije pravo izdanje.

U svakom slučaju možeš mi se javiti na [email protected] da ti dam ponudu u yavisnosti [ta hoćeš.
Ako želi da izgleda strainski treba odraditi na žutom papiru (daje utisak starosti), i možeš izabrati tvrd povez sa zlatotiskom, a knjiga da bude šivena. Za detalje se javi.


Pozdrav Milan Marković

 
Odgovor na temu

netman
Neko Nekić
Bgd

Član broj: 14447
Poruke: 341
89.216.214.*



Profil

icon Re: Stampanje "knjige" u malom broju primeraka...06.10.2007. u 00:12 - pre 200 meseci
Knjigu u malom broju primeraka možeš da odštampaš jedino na nekoj mašini za digitalnu štampu, recimo u Bgd imaš na nekoliko mesta mašine Xeikon koje mogu da rade full color dvostrano i da to bude dosta kvalitetno. Na offset štampu za mali broj primeraka možeš da zaboraviš jer se ne isplati. Ova digitalna štampa, što sam pomenuo, naplaćuje se po dužnom metru i košta nekih 3 e/m za dvostranu štampu a širina rolne obično je 50 cm.
 
Odgovor na temu

ribolovac 1
srbija

Član broj: 117503
Poruke: 28
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Stampanje "knjige" u malom broju primeraka...12.02.2012. u 17:49 - pre 147 meseci
za male tirazi javi se na [email protected]
 
Odgovor na temu

halisuretan8

Član broj: 292460
Poruke: 110
*.cust.telenor.se.



+25 Profil

icon Re: Stampanje "knjige" u malom broju primeraka...18.06.2012. u 22:23 - pre 143 meseci
ne ne i ne.

za to postoji POD = print od demand.

http://www.elitesecurity.org/t...-Stampanje-tom-broju-primeraka
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Stampanje "knjige" u malom broju primeraka...

[ Pregleda: 10080 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.