Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moze mala pomoc/savet uvezi viza internet kartice?

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Moze mala pomoc/savet uvezi viza internet kartice?

[ Pregleda: 2362 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

codec-M
NS

Član broj: 33989
Poruke: 109
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Moze mala pomoc/savet uvezi viza internet kartice?01.05.2008. u 16:33 - pre 194 meseci
Podneo sam zahtev za izdavanje viza internet kartice vbanke u ns-u daaavno tipa pre 6-7 meseci i pre neki dan u prolazu kao ajd da udjem da pitam zasto je jos uvek nema. I uglavnom kartica je gotova a nisu me obavestili a kad sam ja zvao da pitam telefonom otkacili su me i kao poslacemo ti mail .. bezobrazluk na nivou. E sad ja imam jedan problem .. treba da zovem call servis da mi aktiviraju karticu ALI ja ne znam password koji sam upisao tad davno (ko bi se i setio) a nigde mi ne pishe u kopijama koje sam dobio kad sam vadio karticu. E sad ako ja zovem one u call servisu (a cuo sam SVE NAJNAJ gore o njima) i trazim da mi aktiviraju karticu i izdiktiram im broj kartice itd i kad dodjem do passworda i desi se da pogresim ..kapiram da ce da me otkace. Postoji li neki online servis vbanke gde bi mogao da se logujem da proverim stanje ili tako nesto ili moram da idem u banku i da ih zamolim da mi kazu moj password(koji u sustini znam ali ne znam koji je od moja 3 koje standardno koristim) ? Jos jedno pitanje uvezi ebay'a. Kad sam otisao na registraciju pa na onaj deo gde upisujem informacije o kartici , ukucao sam sve kako treba(16 brojeva u gornje polje i dole 3 broja koda i expire date) ali me odbija , dal je to zato sto jos uvek nisam aktivirao karticu u call servisu? Hvala unapred.
...
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.eunet.yu.



+73 Profil

icon Re: Moze mala pomoc/savet uvezi viza internet kartice?01.05.2008. u 18:29 - pre 194 meseci
Moraces da se setis pasvorda jer ce te pitati za broj kartice i pasvord, a za to ces verovatno morati da se prosetas jer se to kao ni pin ne salje mejlom. Nisam stekao utisak da su neljubazni, cak i kada sam zvao blizu ponoci. Karticu nije otkljucana kad je dobijes, znaci zoves i kazes koji ti limit odgovara, podrazumevani je 20 eur.

Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

codec-M
NS

Član broj: 33989
Poruke: 109
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: Moze mala pomoc/savet uvezi viza internet kartice?02.05.2008. u 19:06 - pre 194 meseci
Ok hvala probacu. Jel se mozda secas kad si trazio zahtev i kad si upisivao password , jel je morao (ili je bar savetovano) da sadrzi i neki karakter mimo slova npr broj? Ako je tako onda znam koji mi je password posto imam samo jedan koji sadrzi broj na kraju. Poz
...
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Moze mala pomoc/savet uvezi viza internet kartice?

[ Pregleda: 2362 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.