Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

American Express Blue i internet placanje

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: American Express Blue i internet placanje

[ Pregleda: 4168 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

footwalls
Aleksandar Kovacevic
Zemun

Član broj: 74710
Poruke: 19



Profil

icon American Express Blue i internet placanje31.08.2008. u 21:08 - pre 189 meseci
imam amex blue (od inteze) i zanima me moze li se ona koristiti za internet placanje?

probao sam da platim hosting i dobio sam ovo:
It appears that your card verification number is not being verified by your banking institution. Because we require that all our transactions be verified your payment is being declined. You need to contact your banking institution for this problem.

sta sad ovi se*u? ne razumem kako banka nije verifikovala taj verifikacioni broj (4 broja) ako ona izdaje kartice? takodje istu poruku dobijam i sa virtuonkom od rajfajzen banke iako sam ranije mogao placati hosting?

ameri (opet) nesto mute :P
 
Odgovor na temu

Raoul_Duke

Član broj: 164929
Poruke: 55
77.46.225.*



+1 Profil

icon Re: American Express Blue i internet placanje26.11.2008. u 23:29 - pre 186 meseci
Mozda bi trebalo da ukucas CVC2 kod koji se obicno nalazi na poledjini kartice i TROcifren je. Uglavnom je kod dela predvidjenog za potpis vlasnika.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: American Express Blue i internet placanje

[ Pregleda: 4168 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.