Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hocu da promenim username

[es] :: Predlozi i pitanja :: Hocu da promenim username

[ Pregleda: 1592 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Klickovic
Owner
Daedalus Outsourcing
Beograd

Član broj: 204183
Poruke: 344
79.101.88.*

Sajt: petsq.me


+67 Profil

icon Hocu da promenim username08.12.2008. u 19:22 - pre 187 meseci
Postovani zeleo bih ili da promenim ili da obrisem svoj profil, i da postavim novi sa svojim licnim podacima.

Naime rec je o profilu askaratazor koji sam registrovao pre nekoliko godina dok sam bio entuzijasticni "wanna be haker", a vise klinac koji je zeleo mnogo toga da nauci.

Vremenom sam naucio dosta stvari i poceo da radim, posao mi je dosta vezan za internet i zeleo bih od sada da sve svoje buduce postove ljudi prepoznaju po mom pravom imenu.

Tako da bih vas molio da mi date mogucnost da koristim ovaj novi profil, a onaj prethodni da se obrise ili jos bolje, zakljuca (ako postoji mogucnost) i da stoji tu da me podseca na neka lepa vremena.

Ukoliko su potrebne neke dodatne informacije o samom profilu mogu odmah da posaljem.

Srdacan pozdrav,
Aleksandar Klickovic
(ex askaratazor)

(Sto se mene tice neka se poruka odmah obrise kad je procita neki moderator/administrator, posto je pitanje primenjlivo samo u mom slucaju )
Daedalus Outsourcing | Web Development | SEO | Instagram Followers - http://daedalus.co.rs
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Hocu da promenim username08.12.2008. u 21:10 - pre 187 meseci
Ukoliko sam dobro razumeo, hoćeš da ubuduće koristiš ovaj nalog s kog upravo pišeš, a stari više ne želiš da koristiš.

Ako je tako, slobodno to učini, nema potrebe da se ikome javljaš.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Klickovic
Owner
Daedalus Outsourcing
Beograd

Član broj: 204183
Poruke: 344
79.101.88.*

Sajt: petsq.me


+67 Profil

icon Re: Hocu da promenim username08.12.2008. u 22:37 - pre 187 meseci
Ok, odlicno, mislio sam da to spada pod neku obavezu da korisnik moze da ima samo jedan nalog, pa nisam zeleo da dodjem u situaciju da me banuju ili sl. (valjda mi je to uslovni reflex od on-line igara gde je multiacc svetogrdje).

U svakom slucaju hvala, moze lock, delete, anything
Daedalus Outsourcing | Web Development | SEO | Instagram Followers - http://daedalus.co.rs
 
Odgovor na temu

[es] :: Predlozi i pitanja :: Hocu da promenim username

[ Pregleda: 1592 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.