Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U kojim slucajevima je potreban 'hard reset' (wm6.1)?

[es] :: PDA Uređaji :: U kojim slucajevima je potreban 'hard reset' (wm6.1)?

[ Pregleda: 2076 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.cust.panline.net.



+23 Profil

icon U kojim slucajevima je potreban 'hard reset' (wm6.1)?27.04.2010. u 23:03 - pre 169 meseci
Prevencije radi:
U kojim slucajevima prilikom redovne uptrebe PPC-a se javi potreba za 'hard reset' - pitam cisto da bih znao kakve situacije treba da izbegnem.
(inace imam Qtek 9000, Windows Mobile 6.1)



-------------
Evo, na primer - da li se desava da sistem nece da se ucita (pokusava i ne moze - u krug) kada se previse RAM memorije iskoristi?
Da li postoji nacin (neki program na PC-u mozda, po principu "zlu-ne-trebalo") kojim moze da se pristupi RAM memoriji uredjaja da se otkloni problem rucno - jer sve je valjda bolje nego da ti vraca 'fabricka podesavanja' pa da sve moras ponovo da instaliras i podesavas (naravno postoji i mogucnost da koristim backup sistema - ali eto pitam - pre takvog da li ima neki nacin da se rucno pokusa da se ispravi problem u memoriji)?

PS: nesto kao da se secam da sam negde procitao da kada naprava detektuje da se sistem nije ucitao odredjeni period vremena ima neki urgentni mod funkcionisanja pri cemu nesto mulja po memoriji da bi oporavio sistem - je l' postoji to ili sam ja nesto umislio?
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

nmilosev
Nemanja Milošević
Novi Sad

Član broj: 86992
Poruke: 1104
*.adsl.eunet.rs.



+1 Profil

icon Re: U kojim slucajevima je potreban 'hard reset' (wm6.1)?29.04.2010. u 06:52 - pre 169 meseci
Hard reset se radi, kada telefon ne može da bootuje, ili kad želiš da kreneš ispočetka. Uglavnom, hard reset ti je poslednji wildcard da spaseš telefon ;)
Toshiba Qosmio F50-125 - Powered
by Dell Axim X50v (WM2005/Official A02) :
Nokia Lumia 920.1 WP8.1 GDR1 Cyan
DevUnlock : Toshiba Encore WT8-A-102 -
Windows 8.1 Pro
 
Odgovor na temu

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.dynamic.sbb.rs.



+23 Profil

icon Re: U kojim slucajevima je potreban 'hard reset' (wm6.1)?29.04.2010. u 16:14 - pre 169 meseci
Da, ali daj neke prakticne primere - iz kojih razloga se desi da ne moze da se 'boot'-uje? ...Prevencije radi.
Nemam bas ni vremena ni zivaca da se jos zezam i sa problemima PPC-a.

[Ovu poruku je menjao Blablabla dana 29.04.2010. u 18:37 GMT+1]
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

[es] :: PDA Uređaji :: U kojim slucajevima je potreban 'hard reset' (wm6.1)?

[ Pregleda: 2076 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.