Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iskustva sa servisiranjem ASUS kod ovlašćenog servisera

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Iskustva sa servisiranjem ASUS kod ovlašćenog servisera

[ Pregleda: 2615 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Iskustva sa servisiranjem ASUS kod ovlašćenog servisera05.08.2010. u 18:57 - pre 167 meseci
Otvorio sam jednom ovu temu pre 4 dana, ali mi je bez razloga obrisana, a meni gori pod nogama, tj. žešće se nerviram. Kupio sam Asus dobru konfiguraciju pre tri meseca i odlično je radio, mogu reći da sam bio extra zadovoljan.

Najednom ekran se zamračio. Pustim da se baterija isprazni, jer se nije mogao restartovati ni bilo šta drugo da se uradi. Upalim, ono kaže bad disk...pokušam podići win 7 ne ide, ubacim sisteski disk i potvrdi mi da je hdd mrtav.

Bacim to na papir i upakujem u originalno pakovanje, i odnesem u prodavnicu gde sam kupio laptop, a oni ga pošalju u ******, koji je jedini ovlašćeni servis za ASUS računare u Srbiji.

Prošlo 16 dana, ja zvao ove gde sam kupio, ljudi mi kažu u servisu, ništa ne znaju. Tako da lagano šizim..Da li im treba stvarno mesec dana da zamene jedan običan hard diskk..

Molim vas da mi kažete kakva su vaša iskustva..

Mod Edit: Na ovom HW forumu zabranjeno je navoditi imena firmi koje se bave servisom hardvera bez obzira da li se radi o obicnom servisu racunara ili ovlascenom servisu za neki brend jer se imenovanje firmi smatra za reklamu. Takodje nije pozeljna diskusija o tome kako odredjeni servisi rade svoj posao jer se i to smatra za reklamu, bilo da je rec o pozitivnoj ili negativnoj reklami, a reklamiranje bilo namerno ili ne, je na ES-u zabranjeno. Hvala na razumevanju. Ovaj komentar nije podlozan diskusiji!

[Ovu poruku je menjao Binary Mind dana 05.08.2010. u 20:44 GMT+1]
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6610
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+536 Profil

icon Re: Iskustva sa servisiranjem ASUS kod ovlašćenog servisera05.08.2010. u 20:33 - pre 167 meseci
Razlog brisanja je ovde.

Šta piše na garantnom listu? Koji je vremenski rok za popravku/zamenu uređaja?
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Iskustva sa servisiranjem ASUS kod ovlašćenog servisera10.08.2010. u 23:09 - pre 166 meseci
Evo ko ne zna kakva su iskustva sa ovlašćenim serviserom ASUS-a, ja ću mu izneti moje iskustvo.

Crkao mi hard disk na ASUS laptopu starom 3 meseca. U servisu proveo 20 dana i danas mi vraćen. Umazan i solidno isparan. Da sam ga dao krmači bio bi uredniji. Baja je okrenuo laptop na poklopac i tokom rada imao trenje o podlogu tako da je poklopac lepo isparan na par mesta. Ja koji volim urednost, odmah sam uočio, i sada kada je očišćen baš se vidi.

Od sada ću svaki svoj laptop popravljati sam, pa koliko košta da košta. Uništiše mi dripci računar.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6610
*.adsl-4.sezampro.yu.



+536 Profil

icon Re: Iskustva sa servisiranjem ASUS kod ovlašćenog servisera10.08.2010. u 23:22 - pre 166 meseci
Ajd slikaj taj poklopac i okači slike. Stvarno ispadoše amateri.
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Iskustva sa servisiranjem ASUS kod ovlašćenog servisera10.08.2010. u 23:27 - pre 166 meseci
Slikaću za par dana dok dobijem digitalac nazad. Kretenski totalno.. Niz tačaka u jednoj liniji..i kada čistim lepo klinerom sve se vidi..nateraše mi pamet u glavu..skidahj šeme sa interneta i uči..kakva crna garancija, to u Srbiji ne može da bude.

Videli ste na temi VIP korisnički servis, šta mi rade kao klijentu, koji ostavlja brdo novca, a uredno plaćam svaki račun. Isključuju zbog atipične potrošnje.

I nije ovo samo od danas..

2004, čim izašao negde početkom godine kupim nokia 6600, i taj telefon i danas koristim, pored druga dva. Posle 2 godine odnesem kod komšije u servis da renovira, zameni kristale itd..dam mu neograničen budžet..on mi uvali kineski otpad treće klase a naplati kao prave..baterija izdržala celih 8h. Posle mene još dvojicu prevari, i na kraju ključ u bravu..i onda kaže nema posla..

Nažalost u Srbiji moraš biti automehaničar, serviser mobilnih, računara, bele tehnike, elektrmonter i vodoinstalater. Inače gulikože nikada naplaćati, a opet valja raditi iza njih.

[Ovu poruku je menjao ZanLepen dana 11.08.2010. u 00:37 GMT+1]
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Iskustva sa servisiranjem ASUS kod ovlašćenog servisera

[ Pregleda: 2615 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.