Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The card you have provided has been declined by provider...

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: The card you have provided has been declined by provider...

[ Pregleda: 4035 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Adis A.

Član broj: 185635
Poruke: 23
91.150.69.*



+1 Profil

icon The card you have provided has been declined by provider...01.10.2010. u 08:52 - pre 164 meseci

Pre petnaestak dana sam otvorio devizni račun u Inteza banci, a pre dva dana mi je stigla i VISA Internet platna kartica. Pokušao sam da kupim knjigu na jednom pouzdanom sajtu: http://www.bookdepository.co.uk/, ali mi se javila ova poruka prilikom kupovine:

"The card you have provided has been declined by provider, please check your details or try another."

Da li neko zna šta ovo konkretno znači? Da li je problem sa bankom ili sa sistemom naplate na pomenutom sajtu?
U Inteza banci su mi rekli da oni ne vide pokušaj transakcije, kada sam ja pokušavao da to kupim.

P.S: Za aktivaciju kartice sam sačekao 24h, i ponovo mi se javlja ista greška.
 
Odgovor na temu

Adis A.

Član broj: 185635
Poruke: 23
91.150.69.*



+1 Profil

icon Re: The card you have provided has been declined by provider...02.10.2010. u 10:24 - pre 164 meseci
Došao sam do rešenja problema. Problem je bio u adresi vlasnika kartice (tj. moje adrese). Pošto mi se u adresi i imenu javljaju latinična slova, kada ih unesem ona se pojave kao niz nekih drugih znakova, pa sam zato umesto adrese: Vuka Karadžića uneo Vuka Karadzica. Međutim, adresa je trebala da se unese kao ona na koju se vodi moja platna kartica (tj. sa ć,dž...) jer ti podaci služe za identifikaciju kartice na serveru banke, tako da se taj niz znakova koji predstavlja latinična slova (ć,dž...) verovatno dekodira na odgovarajući način.

 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.243.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: The card you have provided has been declined by provider...02.10.2010. u 11:57 - pre 164 meseci
Auuu covece, ko bi se ovoga setio! Glavno je da si resio problem i sad napred u kupovinu !
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: The card you have provided has been declined by provider...02.10.2010. u 15:27 - pre 164 meseci
Ja svuda (i za ime i za adresu) unosim osisanu latinicu i nemam nikakavih problema... Jos sam pitao pre par godina u Vojvodjanskoj banci kako da unosim, a oni mi rekose da upisujem isto kao sto je na kartici... Izgleda da je do razlicitih procesora kartica...

[Ovu poruku je menjao mr. ako dana 02.10.2010. u 16:39 GMT+1]
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

boromis
nis

Član broj: 258517
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: The card you have provided has been declined by provider...26.08.2012. u 18:58 - pre 141 meseci
pozdrav
evo desava mi se slican problem
ali cak i kada menjam latinicni font dakle č,š,
i obrnuto ne reaguje
pojavljuje se ovaj odgovor

Oops, there are some problems with the form...

Please correct the error(s) indicated below before submiting the form again.

The card you have provided has been declined by provider, please check your details or try another. Please check your CVV number, expiry date, card number, card type and issue number.

Ukoliko imate vremena, molim Vas odgovorite
najlepse hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: The card you have provided has been declined by provider...

[ Pregleda: 4035 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.