Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)

[es] :: Sertifikati :: ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)

[ Pregleda: 7548 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.aDSL.Verat.Net.



+3 Profil

icon ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)19.02.2011. u 21:18 - pre 160 meseci
Koliko je dobra investicija imati ITIL certifikaciju ?


I koji je najbolji put za postizanje toga ?

Za ITIL najvisi nivo kako oni nayivaju "Itil ekspert "


Pozz
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.cust.nbox.cz.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)20.02.2011. u 08:30 - pre 160 meseci
Prosao sam v3 Foundation i mogu ti reci da je vrlo lepo kad imas dobrog instruktora i moze puno toga da se nauci.
U svetu se izuzetno ceni, samo gledaj oglase i videces koliko u oglasima ima potrebe.
 
Odgovor na temu

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.aDSL.Verat.Net.



+3 Profil

icon Re: ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)20.02.2011. u 14:49 - pre 160 meseci
Hvala , a ako mozete recite mi za KOMPLETAN IT infrastructure Library ( za ITIL expert ) koji obuhvata nekoliko ITIL intermediate certifikata tj 5-6 ITIL certifikata i na osnovu kog je moguce biti i ITIL instruktor
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.cust.nbox.cz.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)20.02.2011. u 15:55 - pre 160 meseci
Lana mani se persiranja i boldovanja :D

Ne znam za srednji i ekspert nivo ali instruktor kod kojeg sam ja slusao ima 30ogodisnje iskustvo u radu tako da nije samo pitanje znati materiju.
I da ako bude prilike da idem dalje sa ITIL vrlo rado cu se potruditi da polazem ispite, odlicno znanje i lepa strafta u CV.
 
Odgovor na temu

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.aDSL.Verat.Net.



+3 Profil

icon Re: ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)20.02.2011. u 17:26 - pre 160 meseci
Hvala, ja sam planirala da sa tim krenem. Svugde u svetu se ceni, ovde to niko ne primenjuje, nema muvanja i muljanja ako se zna svaki podatak o poslovanju.

Tako da te sisteme koji su u klasi "sve se zna i lako se izvestaju generisu" ili najvisa klasa Business Inteligence sistema tipa COGNOS to niko nece uvesti kao standard.

A kakva je situacija sa ISO 20 000 standardom ? Certifikacija koja je tipa "ISO 20 000 Professional" je relativno jednostavna i kompatabilna sa ITIL-om ( dopunjavaju se )

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.cust.nbox.cz.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)20.02.2011. u 19:33 - pre 160 meseci
Nikad cuo za tu seriju ISO. Posao mi nije vezan za standarde/odrzavanje kvaliteta i slino pa mozda nisam prava osoba za odgovor.
 
Odgovor na temu

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.aDSL.Verat.Net.



+3 Profil

icon Re: ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)20.02.2011. u 20:09 - pre 160 meseci
null


Ovde ima nesto o ISO 20 000


Citat:
As a standard, ISO 20000 shows IT how to manage and improve IT while establishing audit criteria. It also provides auditors with a documented standard to use for measuring IT compliance.



The ITIL offers certifications for individuals; ISO 20000 is an organizational certification with international recognition.


Pozdrav
 
Odgovor na temu

sale83
Australia
Sydney

Član broj: 41625
Poruke: 729
*.static.tpgi.com.au.



+30 Profil

icon Re: ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)26.02.2011. u 05:46 - pre 160 meseci
Sto se tice Australije sve jedan jedini drzavni posao ZAHTEVA da imas ITIL v3 Foundation. Ako nemas u CV-u da si polozio/la ITILv3F ode ti CV u korpu odma :) ,
Sto mozes danas ne ostavljaj za sutra!
 
Odgovor na temu

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.adsl.verat.net.



+3 Profil

icon Re: ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)18.03.2011. u 22:11 - pre 159 meseci
Hvala

Imam ITILv3 Foundations, pa to su neke normalne stvari u normalnim zemljama.

Ipak svaka dodatna eduakcija donosi neki "poen" u novcu i/ili napredovanju u profesiji.

 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1250



+455 Profil

icon Re: ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)23.05.2011. u 07:30 - pre 157 meseci
Da li zna neko ko u Srbiji održava ITIL obuke?
 
Odgovor na temu

Zoral
Nis

Član broj: 291188
Poruke: 1
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)29.09.2011. u 10:06 - pre 152 meseci
Moj prijatelj koji radi u Komercijalnoj banci je slusao ITILv3 Foundation trening juna 2011 koji je organizovala Privredna komora Beograd u saradnji sa IT CENTROM iz Nisa.Koliko sam ja upucena, IT CENTAR je trenutno jedini autorizovani centar za odrzavanje ITIL obuka u Srbiji.Prijatelj je bio prezadovoljan,kaze da je dosta naucio, da predavac ima ogromno iskustvo u implementaciji, praksi i primeni ITIL-a i da je obuka bila veoma korisna. Detalje o ovom treningu mozete saznati na www.itcentar.rs. Nadam se da sam pomogla zainteresovanim ITILovcima!!!!Pozzz
 
Odgovor na temu

[es] :: Sertifikati :: ITIL sertifikacija >>>>>>> Da li se ceni u svetu i koliko ( kod nas nisam primetila da se ceni)

[ Pregleda: 7548 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.