Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers

[ Pregleda: 12453 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

CharlieFromStadium

Član broj: 283631
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers20.04.2011. u 11:05 - pre 158 meseci
Gledao sam forum ali ovo konkretno nisam mogao da nadjem. Dakle uzeo sam intesa internet karticu, kartica mi je stigla, proslo je 24 h dakle aktivna je. Takodje pise da je aktivna i na mom online nalogu na intesinom sajtu. Uz tu karticu sam dobio i jos jedan devizni racun sa isplate sa moneybookersa. Shvatam sve oko potvrdjivanja vaseg racuna tj. procedure gde oni skidaju onaj random iznos pa ja posle cekam nekoliko dana kako bih ukucao prravi iznos bez provizije koji cu lako videti na izvodima i to mi nije problem.

E a sada moj problem kako uopste i odakle da krenem tj. Kako uopste sa moneybookersa da skidam pare kada tamo u padajucem meniju ima sledecih kartica za selektovanje ne znam koja odgovara Intesa Internet Kartici koju ja
imam a znam da moze da normalno ide preko moneybookersa.



Moj drugi problem je CVV/CVC2 na banka tu je i njihovo objasnjenje gde se on nalazi medjutim kao sto verovatno znate Intesa Internet Kartica nema na poledjini taj broj tako da ne mogu ni da uzmem poslednja 3 broja sa nje.





Samim tim ne mogu ni da verifikujem karticu ili da bilo sta prebacujem sa nje na moneybookers racun.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers20.04.2011. u 12:22 - pre 158 meseci
Intezina kartica je tipa VISA.

CVV ti je na prednjoj strani kartice u desnom donjem uglu (drugacije je nego na standardnim VISAma, jer je ovo posebna Virtuon/Internet kartica namenjena iskljucivo placanju preko Neta).


Btw, sve ovo si imao po forumu nekoliko puta napisano. Malo bolje pritisni pretragu.



Poz,
Marko

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

CharlieFromStadium

Član broj: 283631
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers20.04.2011. u 13:15 - pre 158 meseci
Da tako sam i mislio da jide ... ali sam hteo da proverim da ne bih gresio prilikom uplata.

E sada ja kada sve lepo uredno popunim nece da radi izbaci mi ovo:

Citat:
Transaction failed
Your credit/debit card verification deposit attempt has failed.
Transaction ID: 420040039
Common reasons and/or advice :

Transaction rejected by your bank - probable reason is the "gaming" description sent to your bank. We recommend you to contact your bank directly and communicate the issue with them.

Incorrect credit/debit card details submitted – we recommend you to double check your card data entered in our system.

Insufficient funds – we can advise you to check with your bank whether your available balance is sufficient to cover the amount due
.

Na racunu imam para to lepo i vidim na intesinom sajtu za proveru racuna online, sve sam ukucao dobro zvao telefonom banka dozvoljava kladjenje sa ovom karticom

[Ovu poruku je menjao CharlieFromStadium dana 20.04.2011. u 14:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

CharlieFromStadium

Član broj: 283631
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers20.04.2011. u 14:17 - pre 158 meseci
Problem resen :) sve je odradio besprekorno ne znam sta je bilo samo sam ponovio transakciju.



UGL radi kao sat sada samo malo da se strpim da vidim pravi iznos bez provizije. :)
 
Odgovor na temu

King11
Beograd

Član broj: 272773
Poruke: 11
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers20.04.2011. u 17:45 - pre 158 meseci
Ista stvar se meni desila i iz drugog puta mi je prihvatio karticu, medjutim sad imam problem sa onim sredstvima koja moneybookers povlaci da bi verifikovao karticu i trazi da unesem tacan iznos koji je povukao sa racuna. Preko intesa online sam video da je u pitanju 2,38€ ali kada sam uneo taj iznos u moneybookers izasla je greska:
You have entered the incorrect amount. You must wait 24 hours before we will allow you to make another attempt. Our service department will be unable to assist you during this period.
Zna li neko u cemu je problem?

[Ovu poruku je menjao King11 dana 20.04.2011. u 18:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

CharlieFromStadium

Član broj: 283631
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers20.04.2011. u 21:32 - pre 158 meseci
Sa druge strane meni je novac vec na Bwinu spreman za kladjenje nisi dovoljno googlao ne smes da ukucas taj iznos zato sto nije tacan, zast? zato sto je u njega uracunata bankina provizija od nekoliko centi ... te sam ja nazvao lepo intezu odsek za kartice i trazio da mi da iznos bez provizije ... sacekao 2 mina zena lepo izdiktirala pravi iznos ja ukucao potvrdio registraciju i prebacio pare sa lakocom na bwin :) kladjenje moze da pocne ...
 
Odgovor na temu

King11
Beograd

Član broj: 272773
Poruke: 11
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers21.04.2011. u 12:57 - pre 158 meseci
Hvala na odgovoru, dakle to je u pitanju, ja sam razumeo da ne uzimaju proviziju ali ocigledno sam pogresno shvatio.
Steta sto online ne mogu da se pregledaju izvodi kao za dinarske racune, ali sta je tu je pozvacu banku.
Pretpostavljam da je broj telefona onaj sto se nalazi na kartici?
 
Odgovor na temu

CharlieFromStadium

Član broj: 283631
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers21.04.2011. u 23:40 - pre 158 meseci
br. tel. ti ja na intesinom sajtu.
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers24.05.2011. u 15:33 - pre 157 meseci
Uspeo je neko ovu karticu da verifikuje?

Na racunu mi stoji:

20.05.2011 POS-MONEYBOOKERS EUR LONDON GB

Iznos 2,46 EUR
Iznos u originalnoj valuti 2,46 EUR

Vec drugi put pokusavam ali uvek dobijem istu poruku :(.

Citat:
PROFILE: COMPLETE CREDIT/DEBIT CARD VERIFICATION

You have entered the incorrect amount. You must wait 24 hours before we will allow you to make another attempt. Our service department will be unable to assist you during this period.

Important:
Please check again on your statement for the exact amount in EUR. If your credit/debit card issuer does not show the amount in EUR, you cannot verify your card with Moneybookers. Do NOT try and guess the amount!



Poz.


 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers24.05.2011. u 16:34 - pre 157 meseci
http://www.elitesecurity.org/t...acija-kartice-na-moneybookersu
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers24.05.2011. u 16:49 - pre 157 meseci
Znaci samo treba da sacekam da se iznos proknjizi, oki doki :).

Hvala.

Poz.
 
Odgovor na temu

milos_kija

Član broj: 67455
Poruke: 1
212.200.231.*



Profil

icon Re: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers04.06.2012. u 16:05 - pre 144 meseci
Pozdrav svima,
Nedavno sam uzeo Banca Intesa internet karticu da bih prebacio pare na moneybookers ili neku od on-line kladionica ali bez uspeha. Kada udejm na intesin sajt imam 10.30EUR na racunu ali ne mogu da ih posaljem(za prebacivanje na BWIN naplacuje se 0.20 ali nece) a kada sam pokusao da verifkujem karticu na moneybookers nije htelao da prihvati 3 puta i sad ne mogu ponovo da pokusam!

Da li je neko imao slicnih problema i da li zna neko resenje?
Da li cu moci ponovo da pokusam da verifikujem karticu na moneybookers?

Hvala u napred!

[Ovu poruku je menjao milos_kija dana 05.06.2012. u 09:59 GMT+1]
 
Odgovor na temu

nebojsazr
Zrenjanin,Srbija

Član broj: 305117
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers16.07.2012. u 19:53 - pre 143 meseci
Citat:
milos_kija:
Pozdrav svima,
Nedavno sam uzeo Banca Intesa internet karticu da bih prebacio pare na moneybookers ili neku od on-line kladionica ali bez uspeha. Kada udejm na intesin sajt imam 10.30EUR na racunu ali ne mogu da ih posaljem(za prebacivanje na BWIN naplacuje se 0.20 ali nece) a kada sam pokusao da verifkujem karticu na moneybookers nije htelao da prihvati 3 puta i sad ne mogu ponovo da pokusam!

Da li je neko imao slicnih problema i da li zna neko resenje?
Da li cu moci ponovo da pokusam da verifikujem karticu na moneybookers?

Hvala u napred!

[Ovu poruku je menjao milos_kija dana 05.06.2012. u 09:59 GMT+1]




imam identičan problem pa me interesuje dali je neko ovo resio i kako. Da bih izvršio uplatu na Moneybookers preko banke ,u Intezi mi traže profakturu od Moneybookersa koju naravno nemam.

zahvalan sam na svim savetima




 
Odgovor na temu

JohnnyNT
Nikola Tomić
Srbija

Član broj: 236732
Poruke: 39
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://dzoni.net


+1 Profil

icon Re: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers22.08.2012. u 20:13 - pre 141 meseci
^ Meni se ovo desilo, nisam mogao ni na MB da je verifikujem, ni na bilo kom drugom sajtu da kupim išta sa njom (godaddy, namecheap). A problem je bio u tome što nije bila aktivirana. Iako i na sajtu i u poslovnici kažu da se ona automatski aktivira 24h posle preuzimanja, i u online bankingu je pisalo da je aktivirana, ona ipak nije bila aktivna. Kontaktirao sam ih posle 3 dana na email, i izgleda da su je tada aktivirali i mogao sam da je koristim svuda.

@milos_kija moći ćeš ponovo da je aktiviraš, iako 3 puta nisi uspeo, ali moraćeš da kontaktiraš MB (na email [email protected] , ili iskopaj onu kontakt formu na sajtu) da bi je odblokirali.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Verifikovanje i uplata/Intesa internet kartica/Moneybookers

[ Pregleda: 12453 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.