Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

prečka između dva prozorska okna, tako da oba okna mogu da se otvaraju

elitemadzone.org :: TechZone :: prečka između dva prozorska okna, tako da oba okna mogu da se otvaraju

[ Pregleda: 2337 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

predrag.vicovac
Predrag Vicovac
Beograd, Srbija

Član broj: 289537
Poruke: 2
212.200.31.*



Profil

icon prečka između dva prozorska okna, tako da oba okna mogu da se otvaraju31.08.2011. u 08:16 - pre 154 meseci
U sobi imam DRVENI RAM prozora širine 1,6m. Podeljen je na dva prozorska okna.
Jedno okno je šire = (oko 2/3 širine celeog otvora)
Drugo okno je uže = (oko 1/3 širine celeog otvora)
Samo ono uže ima ručicu za otvaranje.

Ugradio bih ALUMINIJUMSKE PROZORE.
Stavio bih prečku između dva okna, tako da oba okna mogu da se otvaraju, nezavisno jedno od drugoga.

Zanima me, AKO NEKO ZNA, da li da ostavim celu širinu prozora bez prečke u sredini.
Da li ta prečka ugrožava neku bezbednost pri nekoj eventualnoj evakuaciji, ili je to samo arhitekata tako zamislio
i upropastio prozorsko okno , da ono šire NIKADA NE KORISTIMO , DA NEMA RUČICU ZA OTVARANJE I NIKADA GA NE KORISTIMO.


POZDRAV SVIMA.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: prečka između dva prozorska okna, tako da oba okna mogu da se otvaraju31.08.2011. u 15:28 - pre 154 meseci
A ja mislio da je moj prozor glup! Mi bar imamo na oba okna rucicu i mozemo da ih otvorimo. Ista razmera - jedno veliko, drugo malo, umesto da su pola / pola.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: prečka između dva prozorska okna, tako da oba okna mogu da se otvaraju31.08.2011. u 15:50 - pre 154 meseci


Mislis ovako nesto, to je nekada bio drveni prozor sa ogromnim staklom koji nije ni mogao da se otvori osim ako ga trojica ne dizu. Sad ima sredisna precka i dva krila koja se otvaraju u levo i u desno.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: prečka između dva prozorska okna, tako da oba okna mogu da se otvaraju

[ Pregleda: 2337 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.