Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna pomoc oko nadogradnje racunara za potrebe grafickog dizajna

[es] :: Grafički dizajn :: Potrebna pomoc oko nadogradnje racunara za potrebe grafickog dizajna

[ Pregleda: 1539 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vukmon

Član broj: 286288
Poruke: 16
62.68.98.*



+1 Profil

icon Potrebna pomoc oko nadogradnje racunara za potrebe grafickog dizajna04.02.2012. u 13:54 - pre 147 meseci
Pozdrav svima!

Potrebna mi je pomoc oko nadogradnje racnara koji primarno koristim u oblasti grafickog dizajna.
(Adobe Illustrator, Adobe Photoshop i Adobe InDesign, svi iz paketa CS5)

Ovo su delovi koje zelim zadrzati: Kuciste, Napajanje, DVD/RW, Monitor, Tastatura, Mis i HDD.

Treba mi detaljnija specifikacija da tacno znam koji delovi ce raditi dobro kada se sloze:

Procesor: Intel Core i5-2500K
Maticna: (da dobro podrzava procesor, SSD disk i generalno da je dobra za namenu za koju zelim)
RAM Memorija DDR3 8GB (da se slaze sa ostatkom konfiguracije po pitanju frekvencije i ostalih karakteristika)
SSD kao boot drive na koji bih instalirao Windows 7 x64, dok bih stari HDD koristio za arhivu zavrsenih radova.

Kao sto sam rekao u citavoj prici najvise me muci ta kompatibilnost komponenata da zajedno dobro rade.

 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: Potrebna pomoc oko nadogradnje racunara za potrebe grafickog dizajna07.02.2012. u 20:41 - pre 147 meseci
Bolje da postavis temu na Forum Hardware - PC Konfiguracije ili prelistas malo postove tamo za neke preporuke . Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: Potrebna pomoc oko nadogradnje racunara za potrebe grafickog dizajna

[ Pregleda: 1539 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.