Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako napraviti remote Auth server ?

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Kako napraviti remote Auth server ?

[ Pregleda: 1152 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nemanja87mn
student

Član broj: 250075
Poruke: 8
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



Profil

icon Kako napraviti remote Auth server ?15.10.2012. u 21:16 - pre 140 meseci
Pozdrav svima , ne znam koliko sam bio jasan sa naslovom , ali ovako . Imam auth server za jedan program koji radi u localhost po defaultu . Da li bi moglo nekako da se napravi da se konektuje preko remote servera na koji bi drugi ljudi mogli da se konektuju sa username i pass ? Pitajte slobodno ako nisam ostavio dovoljno detalja , ne znam o ovome puno bas pa bi molio za malo pomoci . Koja vrsta servera ide u takvu svrhu ?

Hvala
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Kako napraviti remote Auth server ?15.10.2012. u 21:30 - pre 140 meseci
autentifikaciju mozes da napravis preko bilo kojeg servera. radius, ldap, sql...
nisi postavio pitanje najsretnije.
sta ta tvoja aplikacija radi? korisnici treba da se autentifikuju kako bi koristili tu aplikaciju?
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

nemanja87mn
student

Član broj: 250075
Poruke: 8
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Kako napraviti remote Auth server ?15.10.2012. u 21:48 - pre 140 meseci
to je ustvari neki bot pa se pokrene preko auth servera , local host je sad ali moze da se namesti Loopback adapter ako sam dobro razumeo . Znam da moze da se namesti na server , video sam da su to ljudi odradili , samo ne znam kako . Ako mislite da mozete da resite ovo javite se u PM , mozemo se dogovoriti i oko casti neke :) .
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Kako napraviti remote Auth server ?

[ Pregleda: 1152 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.