Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako se dobija sertifikat za program?

[es] :: .NET :: .NET Desktop razvoj :: Kako se dobija sertifikat za program?

[ Pregleda: 1391 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Blue82
dipl. ecc.

Član broj: 165981
Poruke: 838
*.adsl-a-12.sezampro.rs.



+322 Profil

icon Kako se dobija sertifikat za program?10.04.2013. u 17:41 - pre 134 meseci
Naime, skoro sam napravio da mi se jedan od programa update-uje automatski, tako sto sam skida izmene sa sajta i instalira kod korisnika. Tu se javio problem da su se neki antivirusni programi bunili da je datoteka koja se skida nova i nepoznata, te da nema sertifikat, i zbog toga preporucuju korisniku da odbaci fajl koji se skida, sto mnogi koji ni ne znaju sta rade, biraju po defaultu.

Kako se kreira taj cuveni sertifikat? Uopste nisam upucen u tu temu. Nesto mi govori da se on kupuje jer inace koja bi bila njegova svrha?





[Ovu poruku je menjao Blue82 dana 10.04.2013. u 19:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Kako se dobija sertifikat za program?10.04.2013. u 20:05 - pre 134 meseci
TO je tzv code-signing certificate. Imas ih raznih vrsta i placaju se. Spremi se na proveru identietta I izdzepak od $200 godisnje.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Blue82
dipl. ecc.

Član broj: 165981
Poruke: 838
*.adsl-a-4.sezampro.rs.



+322 Profil

icon Re: Kako se dobija sertifikat za program?11.04.2013. u 18:46 - pre 134 meseci
Hvala MMX, to mi jedino ima logike.
Kad bi se pravilo u kucnoj radinosti, ne bi imalo nikakve svrhe.
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: .NET Desktop razvoj :: Kako se dobija sertifikat za program?

[ Pregleda: 1391 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.