Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako kupiti - problem sa apple store podacima o plaćanju

[es] :: Iphone :: Kako kupiti - problem sa apple store podacima o plaćanju

[ Pregleda: 1419 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

root_sys
root system

Član broj: 90736
Poruke: 44
84.41.117.*



Profil

icon Kako kupiti - problem sa apple store podacima o plaćanju15.04.2013. u 11:00 - pre 133 meseci
Pozdrav. Nisam uspio naci temu pa sam otvorio novu.
Naime, registrovao sam se na Apple store, i pokusao da dodam podatke o bankovnom racunu. Imam mastercard karticu, i automatski mi ponudilo sloveniju kao zemlju odakle dolazim (jer mi provajder Slovenski), a Bosne nema na ponuđenim. E sad, kad pokusam dodati podatke o kartici javi mi gresku i kaze da XXX (zadnja broja sa kartice) broj nije podrzan u sloveniji i ne dozvoljava mi registraciju. Dakle ne mogu dodati podatke o kartici, samim time n emogu ni kupovati. Nisam mogao naci opciju placanja preko PayPala. Ima li neko slično iskustvo ili neko rješenje. Naime treba mi samo jedna app koja ne košta ni čitav euro :S a hitno mi treba (WhatApp).

Neko rješenje, ideja..?
 
Odgovor na temu

mondexx

Član broj: 300826
Poruke: 171
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+235 Profil

icon Re: Kako kupiti - problem sa apple store podacima o plaćanju15.04.2013. u 13:07 - pre 133 meseci
hmm, ne znam, negde sam citao da mozes da verifikujes svoj paypal acc sa appstore, ali ako mi se javis na pp, mogu ti reci kako ces nabaviti whatsapp a da ne platis...
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Kako kupiti - problem sa apple store podacima o plaćanju15.04.2013. u 14:39 - pre 133 meseci
Odaberi Hrvatski store, na njemu prolaze domaće kartice.
 
Odgovor na temu

[es] :: Iphone :: Kako kupiti - problem sa apple store podacima o plaćanju

[ Pregleda: 1419 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.