Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nudim gostujuće članke

[es] :: Pretraživači i SEO :: Nudim gostujuće članke

[ Pregleda: 1510 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Chojba

Član broj: 238529
Poruke: 200
*.adsl.eunet.rs.



+75 Profil

icon Nudim gostujuće članke28.06.2013. u 12:01 - pre 130 meseci
Zdravo svima!

Nudim gostujuće članke iz self-help kategorija(samopouzdanje, motivacija, produktivnost, komunikacija, uspeh, lifestyle...) svim sajtovima koji bi ih prihvatili(blogovi, magazini itd), trazim samo jedan link po dogovoru. Gde može ja bih gađao keyword, gde ne može navođenje linka do sajta kao autora je takođe prihvatljivo.

Na ovom blogu za koji skupljam linkove takođe dozvoljavam gostujuće članke. 1-2 linkova po članku.

Sa srodnim sajtovima moguća i razmena linkova. Trenutno 100-300 poseta dnevno, ali sajt je star samo par meseci, i do sada se poseta mesecno duplirala.

Napomena: u pitanju je domaći sajt. URL sajta na PM.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nudim gostujuće članke svima koji će na neki način linkovati do mog sajta sa citatima. Apsolutno nikakav off-site SEO nije rađen, pa trenutno prihvatam linkove ka njemu sa bilo kog sajta. Napisaću članak na skoro svaku temu(self-help, tehnika, zabava...) u zamenu za link sa tog ili nekog drugog vašeg sajta. Može link u sidebaru ili link u nekom članku(ako bude izvodljivo).

Napomena: u pitanju je domaći sajt. URL sajta na PM.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8304
*.dynamic.sbb.rs.



+1340 Profil

icon Re: Nudim gostujuće članke29.06.2013. u 01:16 - pre 130 meseci
Pojasni malo detaljnije šta želiš, kako bi ti članci izgledali, itd.

Pazi, govorim samo o tome kako bi ti članci izgledali na ES-u, a da ti ova tema na ES-u stoji kao nekakav oglas, to neće moći.

 
Odgovor na temu

Chojba

Član broj: 238529
Poruke: 200
*.adsl.eunet.rs.



+75 Profil

icon Re: Nudim gostujuće članke29.06.2013. u 18:05 - pre 130 meseci
Ja sam vec video u SEO pod-forumu mesto gde se ljudi dogovaraju o gostujucim clancima (http://www.elitesecurity.org/t464189-Gostujuci-clanak), pa sam mislio da je ovakva tema na neki nacin dozvoljena.

Sad kad bolje razmislim ovo i jeste oglas neke vrste... Moze post u trash slobodno...

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8304
*.dynamic.sbb.rs.



+1340 Profil

icon Re: Nudim gostujuće članke29.06.2013. u 22:35 - pre 130 meseci
Ček, ne mora odmah u trash.

Pogledao sam tu temu i koliko vidim ona liči na ovo što si ti rekao, lokalni moderator je odobrio, nije u suprotnosti sa ES-om, tako da je nećemo brisati.

Vratiću je u podforum Pretraživači i SEO.
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Nudim gostujuće članke

[ Pregleda: 1510 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.