Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nova graficka - savet

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Nova graficka - savet

[ Pregleda: 1360 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dsr07mm
YouTube

Član broj: 303117
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.youtube.com/dsr07mm


+1 Profil

icon Nova graficka - savet20.08.2013. u 13:11 - pre 129 meseci
Pozdrav,

Ukratko skoro sam sve upgrade osim graficke, uzeo sam FX8350 jer mi treba zbog renderovanja i ostalih stvarcica izmedju gaminga kojeg radim na youtube-u i bukvalno zaradjujem za zivot pa pitam ozbiljno u vezi ovoga. Nisam uzeo i5 iako je neki % bolji u nekim igrama tako da nemojte hejt oko toga. Imam 8gb ddr3 i plocu 870-C45 (fx) v2 koju su mi greskom dali umesto v1 koja je veca tako da sada ovde imam limit na 8gb rama medjutim to je trenutno dovoljno. Imam gtx650 1gb oc sto je trenutno slaba klasa ali u 1280x720 sa uglavnom high detaljima aa i af na 2x daje mi 30-60 zakucan fps u novim igrama, medjutim par naslova stvaraju problem i primoran sam da ubrzano uzmem novu.

Budzet mi je 40 000 i ni dinar vise, uglavnom kupujem u WinWin shopu jer su mi u gradu a i radnici su bili u predjasnjoj firmi pa sam tu kao siguran. Ako uzmem nesto bolje uzecu vremenom i nov monitor pa ce prioritet da bude 1920x1080 rezoluciji ali AA/AF mi nisu potrebni vise od 2x jer je na youtube maltene nevidljivo a igrice ne igram osim kad ne snimam/obradjujem.

Da sumiram treba mi nesto sto ce da zadovolji moje "skromne" potrebe u pogledu grafike a da ne predje tu cifru.

Trenutno gledam
http://www.winwin.rs/racunari-...r5-dvi-dp-n770-tf-2gd5-oc.html

medjutim vidim da ima par modela gtx770 pa nisam siguran u sta da gledam jer nisam par godina ni rec procitao o novim grafickama pa sam zardjao.

Nije reklama ili ista slicno ali bih bio zahvalan ako neko pre svega prelista winwin pa mi predlozi sto imaju od ponude a tek onda da potrazim u drugim firmama jer ih i nema previse ovde u gradu pa ce verovatno biti online narudzbina.

Nisam siguran koje napajanje imam, pogledacu u medjuvremenu ali je placeno oko 3000.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Nova graficka - savet

[ Pregleda: 1360 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.