Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Upotreba original Epson mastila za dopunu/CISS

[es] :: Ostali hardver :: Upotreba original Epson mastila za dopunu/CISS

[ Pregleda: 2458 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

KZL
student
Beograd, Srbija

Član broj: 239586
Poruke: 80
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Upotreba original Epson mastila za dopunu/CISS24.10.2013. u 00:37 - pre 126 meseci
Primetio sam da Epson od skoro nudi brendirane CISS modele štampača (L i M serije).
Ono što je meni zanimljivije je potencijalna upotreba ovih mastila u regularnim modelima, uz aftermarket dopunjive kertridže ili CISS.

U ponudi su DYE mastila u 4 boje i mogu se naći za ispod hiljadu dinara za bočicu, koja ima 70ml.
Oznake su T6641, T6642, T6643 i T6644 (Bk, C, M, Y)

Takodje ima i PIGMENTNE crne sa oznakom T7741 i cenom od oko 2000din (140ml)

E sad štampači sa Claria Home ink koriste pigmentnu crnu i ostale dye, dok Claria premium ink pored ovih koriste dodatno i dye crnu.

Da li je neko probao da koristi ove boje za dopunu i kakva su iskustva? Da li su ove boje identične onima koje se nalaze u original kertidžima?
Rekao bih da su cene vrlo prihvatljive, a original je ipak original.
(ovde ide potpis)
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
95.180.71.*



+257 Profil

icon Re: Upotreba original Epson mastila za dopunu/CISS24.10.2013. u 16:28 - pre 126 meseci
Pa ja bih rekao da, ako ih EPSON proizvodi, da moraju biti originalna mastila, tj. identična kao ona u kertridžima.

Mada ja sam koristio samo neka "druga" mastila, koja nisu originalna, pa ti ne mogu reći da li da koristiš ova....


Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

dendic
servisi ,odrzavanje
Mostar

Član broj: 10678
Poruke: 1856



+10 Profil

icon Re: Upotreba original Epson mastila za dopunu/CISS18.07.2019. u 08:19 - pre 57 meseci
Ja sam za savet pitao cak u Epson servis u Net Mostar pa su mi ljudi sve fino pojasnili i koliko stoji nova glava stampaca te sam se ipak odlucio za originalne boje do daljnjeg.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Upotreba original Epson mastila za dopunu/CISS

[ Pregleda: 2458 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.