Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Internet kartica (Ali Express narucivanje)

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Internet kartica (Ali Express narucivanje)

[ Pregleda: 3960 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

PiroskaS
Nincs
Sincs
Sumadija

Član broj: 312510
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+91 Profil

icon Internet kartica (Ali Express narucivanje)01.11.2013. u 21:46 - pre 127 meseci
Ovako Izvadio sam danas Internet Karticu jer sam hteo da narucujem preko Aliexpress-a i problem je u tome sto ne znam da li mogu da uplatim npr 100e i da narucujem dok ne potrosim sve pare koje imam na kartici i onda da dopunim tj uplatim jos kad mi nestane.U banci su mu rekli da ne mogu tako nego da moram da uplatim onoliko koliko hocu da platim jedan proizvod koji hocu da narucim (npr ako narucujem patike od 50$ da uplatim toliko),jer je kako kazu racun otvoren i da oni mogu skinuti koliko hoce i da nije sigurno da stavim vecu sumu.Zanima me da li mogu da uplatim vecu sumu i da mi ono skine onoliko koliko kosta jedan proizvod koji narucujem a ne da za svaki proizvod idem do banke i uplacujem posebno,ima li neko iskustva sa tim? Hvala unapred!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Internet kartica (Ali Express narucivanje)

[ Pregleda: 3960 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.