Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Quite Imposing Plus 2.0

[es] :: Izdavaštvo :: Quite Imposing Plus 2.0

[ Pregleda: 2359 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mileking
Milenko Jekić
vlasnik u MK GRAF
MK GRAF
Beograd

Član broj: 231261
Poruke: 50
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.daktilografija.rs


Profil

icon Quite Imposing Plus 2.021.02.2014. u 23:59 - pre 123 meseci
Pozdrav svima,

Nadam se da ima nekoga ko koristi Quite Imposing Plus 2.0 (PC) za montažu stranica.

Naime, imam problem kod komande "SHUFFLE" document for Imposing. Kada je aktiviram, naravno, sa svim ispravnim rasporedom stranica definisanim u tekst boksu kako treba sve da izgleda, on mi umesto SHUFFLE izbaci prazne stranice?!? Kada pokušam da to obavim sa SAMPLE DOCUMENTOM, stvar funkcioniše. Probao sam PDF fajlove iz Quarka i InDesign-a (verzije 5.5 i 6.0) ali ne funkcioniše. Uspevam još jedino da aktiviram n-UP PAGES, i onda mi prikaže samo prve četiri stranice (tj. za šablon 4 1 2 3). Probao sam da reinstaliram i ponovo instaliram plugin, ali ne pomaže. Probao sam da menjam PDF verzije (4, 5, 6, 7 itd.) ali ni to ne daje rezultate. Napominjem samo da mi je sve to pre nekih mesec dana (u stvari, možda, dok nisam instalirao InDesign 6.0 ali ko će to znati) i da je to sve funkcionisalo perfektno.

Hvala na pomoći
MileKING
 
Odgovor na temu

vedranchi84
vedranchi
Banja Luka

Član broj: 256158
Poruke: 26



+2 Profil

icon Re: Quite Imposing Plus 2.018.04.2014. u 18:50 - pre 121 meseci
Mile, koristim ja pomenuti program, i kada mu se udje u stos veoma je koristan. Na osnovu ovoga sto si rekao nisam siguran sta bi moglo prouzrokovati probleme. Ipak, imao sam odredjenih problema, slicnih tvojim, ali na nekom drugom racunaru. Valjda nemas trajal :) Ja koristim PDF 9, a cini mi se da ga nisi napisao kao opciju koju si ti koristio. Vrlo slicno, Pitstop, takodje dodatak rideru, mi je imao neke nedostatke koji su banalni, a na drugom kompu rade kako treba. Moj savjet je da probas na drugom kompu ili instaliraj PDF 9 pro. Dodatak definitivno stedi vrijeme. Pozdrav ;)
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Quite Imposing Plus 2.0

[ Pregleda: 2359 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.