Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dizajn logoa, flajera, postera, vizitki, itd.

[es] :: Grafički dizajn :: Dizajn logoa, flajera, postera, vizitki, itd.

[ Pregleda: 2638 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Cal Lightman

Član broj: 317851
Poruke: 88
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Dizajn logoa, flajera, postera, vizitki, itd.22.03.2014. u 14:57 - pre 122 meseci
Pozdrav svima.

Šetam sada malo Elansom i vidim da se traži dosta dizajnera tj. da ima dosta posla u oblasti grafičkog dizajna. Budući da uživam u dizajnu (bilo kog oblika) i da mi često na pamet padaju dobre ideje, rešio sam da kročim u ove vode da vidim kako bi to meni išlo. Ono što mene zanima jeste u kojem se obliku traže ti logoi, posteri i sve ostalo - da li finalni proizvod treba da bude .jpg, .png ili šta već? Konkretnije, kako odraditi logo a da se on može staviti i na poster, i na upaljač, i na majicu...razumete šta hoću da pitam. Koji se sve programi koriste za izradu jednog logoa, flajera, vizitke i stvari sličnih njima (pošto planiram da ih detaljno proučim pre nego što i zvanično bidujem za neki posao)? Pretpostavljam Corel, Photoshop...još nešto?
 
Odgovor na temu

skemamen
skeMaMen
graphic & prepress dsgn
Beograd, Zemun

Član broj: 182886
Poruke: 606
*.dynamic.sbb.rs.



+28 Profil

icon Re: Dizajn logoa, flajera, postera, vizitki, itd.23.03.2014. u 08:54 - pre 122 meseci
Svaka cast za hrabrost, lepo je videti da je neko voljan da se posveti ambiciji... Sve sto ti treba je Adobe paket. Trenutno je aktuelan Adobe CC (Creative Cloud) u kojem imas sve potrebno, preciznije Photoshop (rad sa slikama, raster), InDesign (prelom casopisa i svega drugog) i Illustrator (rad sa vektorima). Kada kazem vektor - tu ti odgovaram na pitanje u kojem programu raditi logo. Srecno...
>>> Designed to be signed...!
 
Odgovor na temu

Cal Lightman

Član broj: 317851
Poruke: 88
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Dizajn logoa, flajera, postera, vizitki, itd.23.03.2014. u 12:36 - pre 122 meseci
Hvala na odgovoru prijatelju!
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: Dizajn logoa, flajera, postera, vizitki, itd.

[ Pregleda: 2638 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.