Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da napisem motivaciono pismo i sv da bih aplicirao za visu za ucenje Nemackog jezika

[es] :: Vodič za učenje :: Kako da napisem motivaciono pismo i sv da bih aplicirao za visu za ucenje Nemackog jezika

[ Pregleda: 3717 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jovanepo3610
Jovan Golobradovic
student
VISER

Član broj: 313181
Poruke: 2
2a02:810c:c0:338:784b:2db2:d..



Profil

icon Kako da napisem motivaciono pismo i sv da bih aplicirao za visu za ucenje Nemackog jezika27.05.2014. u 10:05 - pre 119 meseci
Postovani,

Ja sam Jovan Golobadovic i dolazim iz Beograda. Trenutno se nalazim u Nemackoj kako bih upisao master studije.
Da bih upisao master studije moram prodjem kurseve od A1 do C2. Potrebna mi je viza za ucenje Nemackog jezika za koju posedujem sva dokumenta osim motivacionog pisma i sv. Motivacio pismo i sv su mi neophodni da bih aplicirao za vizu za ucenje jezika. Da li neko moze od vas moze da mi da naznake kako to da ucinim ili da mi da primer motivacionog pisma za ucenje Nemackog jezika. Nadam se da nisam ponovio temu, ako jesam unapred se izvinjavam.

Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Kako da napisem motivaciono pismo i sv da bih aplicirao za visu za ucenje Nemackog jezika

[ Pregleda: 3717 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.