Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vazduhoplovna akademija ili ETS Nikola Tesla

[es] :: Vodič za učenje :: Vazduhoplovna akademija ili ETS Nikola Tesla

[ Pregleda: 2149 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igor99stosic
Igor Stosic
Srbija, Beograd

Član broj: 319438
Poruke: 6
95.180.114.*



+1 Profil

icon Vazduhoplovna akademija ili ETS Nikola Tesla11.06.2014. u 21:55 - pre 119 meseci
Pozdrav svima, evo posto se blizi upis a ja se dvoumim izmedju dve navede skole eventualno tri (i 12 Bg gimnazija). Ja tezim ka strucnoj srednjoj, pa sam izbor sreo na dve. Vazduhoplovna mi je dosta strana, iz razloga sto je iz prosle generacije samo dvoje upisalo iz cele skole. Plus nemam nikoga tamo da poznajem, pa da cujem utiske itd... Dok sa druge strane u Tesli imam dosta njih, cale mi je zavrsio Teslu (znam da je to nekad drukcije bilo). Takodje pored sebe imam caleta koji je diplomirani elektrotehnicar i zajedno sa njim mogu dosta da naucim + sto idem u ETS skolu.

Posle ako budem upisivao fakultet (ako budem upisivao) najverovatnije ili Masinski ili Elektrotehnicki. Matematika, zajedno sa fizikom, mi odlicno idu (samo ako izuzmemo funkcije i sisteme jednacina), sa caletom redovno vezbam.

Gimnaziju da upisujem mi je neisplativo. Ja znam da sigurno necu nista drugo sem prirodnih nauka. Od gimnazije jedino u obzir dolazi 12. Beogradska gimnazija koja je samo opsta, ajde da ima bar prirodno-matematicki smer pa da i progutam - ali nema. Takodje mi se svidja praksa, ne samo papir. Volim da pravim projekte, izume, ideje, fantazije a ne samo da pisem brojke.

Sta vi mislite? Sta predlazete? Voleo bih da cujem nekoga iz Vazduhoplovne, posto sam jako malo cuo o toj skoli.

P.S Od smerova bih upisivao Avio-tehnicar u Vazduhoplovnoj i Elektrotehnicar racunara u Tesli. Takodje da dodam da sam jako dobar sa kompjuterima, programiranjem i tim zaj*bancijama. Cak sam pravio neke sitne aplikacije za telefon.
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4613
*.dynamic.sbb.rs.



+311 Profil

icon Re: Vazduhoplovna akademija ili ETS Nikola Tesla12.06.2014. u 00:49 - pre 119 meseci
Ako ces da studiras, obavezno gimnazija, prirodni smer, ako ces da majstorises, izbor je velik.
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
*.dyn.nltelcom.com.

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: Vazduhoplovna akademija ili ETS Nikola Tesla12.06.2014. u 09:30 - pre 119 meseci
Citat:
igor99stosic:
Takodje mi se svidja praksa, ne samo papir. Volim da pravim projekte, izume, ideje, fantazije a ne samo da pisem brojke.


Nažalost, osim u par škola u Srbiji, u četvorogodišnjim srednjim stručnim školama nema puno prakse (mnogo manje nego što bi želeo).
 
Odgovor na temu

igor99stosic
Igor Stosic
Srbija, Beograd

Član broj: 319438
Poruke: 6
95.180.114.*



+1 Profil

icon Re: Vazduhoplovna akademija ili ETS Nikola Tesla12.06.2014. u 13:42 - pre 119 meseci
@Burgos Nisi me shvatio, ja sam svestan to da nema sprakse u cetvorogodisnjim skolama. Drugo sam nesto mislio: da znanje iz skole prenosim na praksu, imam caleta koje tera praksu ceo zivot. Tako da shvatam da ako idem u strucnu skolu da cu moci to da kombinujem sa praksom vise nego da sam u gimnaziji. A opet verovatno ce i drustvo biti gotivnije, narocito ako svi budu imali slicne umove kao ja.
 
Odgovor na temu

igor99stosic
Igor Stosic
Srbija, Beograd

Član broj: 319438
Poruke: 6
95.180.114.*



+1 Profil

icon Re: Vazduhoplovna akademija ili ETS Nikola Tesla13.06.2014. u 22:26 - pre 119 meseci
refresh
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Vazduhoplovna akademija ili ETS Nikola Tesla

[ Pregleda: 2149 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.