Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

diplome stečene u srbiji a pasoš EU - info

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj :: diplome stečene u srbiji a pasoš EU - info

[ Pregleda: 1934 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

chkesu
Nikola Sucevic
Fizioterapeut
ZZZZR Zeleznice Srbije
Beograd, Srbija

Član broj: 323782
Poruke: 1
*.mediaworksit.net.



Profil

icon diplome stečene u srbiji a pasoš EU - info23.07.2014. u 17:49 - pre 117 meseci
Pozz gospodo, da kažem da čitam forum dva meseca već da ne bih postavljao pitanja koja su već bila. počeo sam da učim jezik za sada dobro ide, imam srednju medicinsku opšti smer oko autorizacije diplome mi je sve jasno.
Završio sam I višu za fizioterapeute kao I postdiplomske studije na medicinskom fakultetu u trajanju od dve godine stekao 300 espb bodova, znam da će mi sak dati odbijenicu da moram da odradim turnus od godinu dana ili nešto kraće papire ću tek slati da li je neko imao neko slično iskustvo.

isto imam I Hrvatski pasoš, tako da videh I na UDI.no da je hrvatska punopravna članica od 21.04.2014 što će reći da mogu da radim bilo koji drugi posao I sa stylingom manjim od 80 %.
napravio sam I CV na webcruiteru kao državljanstvo sam stavio croatisk jer ću se zasigurno u NO pojaviti sa istim.

Interesuje me procedura, ja dolazim u NO zakazujem se odmah u UDI ako želim da ostanem u No duže od tri meseca (skinuo sam formulare koje treba da popunim) koliko sam video radna I boravišna viza mi ne trebaju - dakle ne moram prvo da nađem poslodavca koji će mi dati 80 % styling pa tek onda da se pojavim u policiji. Ispravite me ako grešim.

Da li je neko u sličnoj situaciji video sam par ljudi koji imaju srpsko obrazovanje a građani su EU pa da mogu bliže da objasne proceduru.

Hvala
NS
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj :: diplome stečene u srbiji a pasoš EU - info

[ Pregleda: 1934 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.