Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zivot u Norveskoj

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj :: Zivot u Norveskoj

[ Pregleda: 1425 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

torke

Član broj: 199535
Poruke: 3
*.access.hol.gr.



Profil

icon Zivot u Norveskoj15.08.2014. u 18:07 - pre 117 meseci
Postovni narode,
Pre par dana sam dobio autorizaciju Nokuta za priznavanje mastera u gradjevini i dobio sam maksimalnih 300 poena.
Norveski ucim vec 7 meseci i trenutno sam na B1 nivou i ozbiljno planiram odlazak u Norvesku.
Imam 29 godina i vec 6 godina iskustva na razlicitim projektima u zemlji kako stambenih,tako i industriskim a trenutno zavrsavam izvodjenje radova na projektu jedne trase zeleznicke pruge i magistralnog puta sa pratecim objektima.
Ono sto ocekujem da dobijem od Vas jesu provereni kontakti firmi koje se bave gore navedenim delatnostima ,a po mogucstvu da to budu firme koje se bave niskogradnjom.Takodje bih molio da napisete konkretna iskustva ljudi iz oblasti gradjevine koji su dobili posao tamo kako i neke savete koji bi mi pomogli.Da li ima necega sto se veoma razlikuje od prakse u Srbiji a tice se samog izvodjenja i pratecih procedura? Na sta bismo trebali da obratimo paznju?....
Inace pratim forum poslednjih par dana intenzivno (od trenutka kad sam saznao za njega),ali nisam nasao mnogo saznanja na ovu temu.
Unapred zahvalan
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj :: Zivot u Norveskoj

[ Pregleda: 1425 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.