Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi LCD TV a drugi TV programi ?

[es] :: Digitalna Televizija :: Novi LCD TV a drugi TV programi ?

[ Pregleda: 1634 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

uabanke

Član broj: 214591
Poruke: 85
212.200.134.*



+1 Profil

icon Novi LCD TV a drugi TV programi ?29.08.2014. u 06:29 - pre 117 meseci
Kupio sam juče Panasonic TX 39A300E, da spomenem da mi je bilo čudno da ga nema na Panasonikovom sajtu ali zato ima TH 39A300. Verovatno je neki model rađen za istočnoevropsko tržište (nadam se).
Ono što je problem je kablovski paket Kopernikus, kada sam uključio opciju "skeniranje mreže- digiatlni kabl" pojavili su mi se sasvim novi programi a pola starih je nestalo? Nestali su svi Sport klub a pojavili se svi Arena sport, pojavili se Hrvatska 1,2,3,4 a nestali Discavery, Animal planet itd...Postoji i dalje KCN 1 i 2.
Nisam hteo da zovem ove iz kablovske rekoh da vidim mogu li se nekako provratiti stari a zadržati ovi novi :) Video sam u opcijama da postoji mogućnost podešavanja opsega ali nisam baš siguran koje podatke treba uneti.
Podelio bih razočarenje time što osim RTS HD i TV Prva ostali kanali su katastrofa a naročito gomila sa oznakom PInka.
Primetio sam da se prilikom pomeranja kamere, najuočljivije je kod utakmice na primeru trave, slika zamagljuje i čim kadar stane sve se vidi normalno ? To sam primetio i na drugim televizorima.

 
Odgovor na temu

aleksandarzz
Aleksandar Živković
Šped plus
Veliko Gradište

Član broj: 257099
Poruke: 159
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+26 Profil

icon Re: Novi LCD TV a drugi TV programi ?29.08.2014. u 07:44 - pre 117 meseci
Skeniraj i analogne kanale. Tamo su ti oni stari kanali.
 
Odgovor na temu

uabanke

Član broj: 214591
Poruke: 85
212.200.134.*



+1 Profil

icon Re: Novi LCD TV a drugi TV programi ?29.08.2014. u 07:57 - pre 117 meseci
Citat:
aleksandarzz: Skeniraj i analogne kanale. Tamo su ti oni stari kanali.

Baš sam sad hteo da napišem gde je zapelo, umesto skeniranja mreže trebao sam ići na automatsko skeniranje kanala DIGITALNI KABL+ANALOGNI, meni su analogni ono kao preko antene pa mi nije bilo logično.
Pronađeni kanali 123 svaka mu čast.
Ali neverovatno je da ove umuljane Pinkove kanale ubaci u digitalne, na CRT televizoru oni izgledaju 3 puta bolje.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: Novi LCD TV a drugi TV programi ?

[ Pregleda: 1634 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.