Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

URGENTNO! Viber - kako vratiti chat history???

[es] :: Iphone :: URGENTNO! Viber - kako vratiti chat history???

[ Pregleda: 6559 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

RedRott
Nemanaj Radic
Novi Sad

Član broj: 25358
Poruke: 71
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon URGENTNO! Viber - kako vratiti chat history???11.01.2015. u 18:38 - pre 112 meseci
Potrebno da vratim na iPhone 5 (7.1.2) jailbraikovan, Viber aplikaciju sa svim chat prozorima.
Telefon je ostao sa sim karticom koja je ugašena i vlasnik je uzeo novu sim karticu stavio u novi telefon i nastavio da koristi Viber.
Kada sam upalio Viber na iPhonu chat history je bio tu i mogao je da se pregleda.
Izvađen je sim (stari neaktivan) i pokrenut Viber app. Nako čega se ceo history obrisao i viber je tražio aktivaciju novog naloga.

Na samom telefonu preko FTP klijenta vidim da Viber ima 350 mb zauzetih na memoriji telefona i nekih 15 mb na iCoud-u.
Sam backup je enkriptovan i ne mogu da mu pristupim (vlasnik nema pojma takođe), tako da sam sa raznoraznim rescue alatima pokušavao da restorujem Viber ali bez uspeha.
Telefon nikada nije priključen na iTunes (kako vlasnik kaze) a ja nisam još samo pokušao restore sa iClouda.

Pošto je stvar veoma ozbiljna i rok je 14.1 (jer 15.1. telefon postaje glavni dokaz optuženog) molio bih za savet i pomoć.

Kako da exportujem ili očitam, odštampan određenu Viber prepisku ili kako da sve povratim na staro.

ps: obratio sam se direktno Viberu i oni su mi odgovorili da ne čuvaju chat history na njihovom serveru.

HVALA
RedRott
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: URGENTNO! Viber - kako vratiti chat history???11.01.2015. u 19:35 - pre 112 meseci
Tih 350mb su slike, a ne poruke koje su verovatno izgubljene kada je aktiviran novi nalog koji je povezan sa novim brojem.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Iphone :: URGENTNO! Viber - kako vratiti chat history???

[ Pregleda: 6559 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.