Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa Telekomovim ADSL internetom

[es] :: ISP :: ADSL :: Problem sa Telekomovim ADSL internetom

[ Pregleda: 2982 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miloses91

Član broj: 329846
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Problem sa Telekomovim ADSL internetom12.07.2015. u 17:15 - pre 106 meseci
Pozdrav svima,
Da li neko moze da mi kaze u cemu je problem, imam Telekomov ADSL od 10mb/s i radio je dobro do skoro, a sada cesto puca, izbacuje mi kada otvaram neku stranicu gresku unable to open this page i onda moram da je ponovo otvaram. Znam da to nije neka ogromna brzina protoka, ali verujem da ni na ovoj brzini youtube video ne bi smeo tek tako odjednom da zakoci i onda posle nekog vremena ponovo da krene, prebacivsi se na najnizi kvalitet. Posle nekog vremena ponovo predje na najbolji kvalitet prikaza. Nije mi jasno zasto se sve ovo desava. Merio sam mu brzinu protoka na speedtest.net i download mu ponekad padne i ispod 1 mb/s. Da li je problem u ruter uredjaju ili nesto drugo? Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

amaama

Član broj: 314561
Poruke: 47



+76 Profil

icon Re: Problem sa Telekomovim ADSL internetom12.07.2015. u 20:19 - pre 106 meseci
I meni se to isto dešava od pre par dana, pa prekidi, pa pucanje, pa usporavanje... Imam Box paket i sad i iptv prekine sa radom a odvojen je od net-a (ne mislim fizički), to se ranije nije dešavalo. Puca svaka komunikacij prema logu koji sam skinuo sa rutera, jednostavno nestane druga strana, kao da neko isključi struju tamo negde. Kao da imaju neki problem sa hardverom (npr. neka hrpa rutera na nekom čvoru je poblesavila), ili su skoro menjali neka podešavanja pa su pomešali/zeznuli/duplirali/izostavili neke ip opsege. Ali opraviće do idućeg Vimbldona, siguran sam.
 
Odgovor na temu

commando
commando

Član broj: 48622
Poruke: 3587

Jabber: commando


+427 Profil

icon Re: Problem sa Telekomovim ADSL internetom14.07.2015. u 11:31 - pre 106 meseci
Bez ikakvih problema vec godinu dana. Samo 1 prekid. Inace oprema je moj ruter tp-link i samo net imam u opciji nikakav box paket i slicno.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Problem sa Telekomovim ADSL internetom

[ Pregleda: 2982 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.