Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Baterije za bezicne panasonik telefone

[es] :: Fiksna telefonija :: Baterije za bezicne panasonik telefone

[ Pregleda: 2260 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

deki-bleki

Član broj: 282007
Poruke: 234
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Baterije za bezicne panasonik telefone25.02.2016. u 17:28 - pre 99 meseci
Zdravo,

Posedujem bezicni telefon Panasonic KX-TG7120FX 6,5V 500mA jednosmerne struje
Njegove punjive baterije su dal original dal zamenjene pre vise godina sa
NiMH GP 950 series AAA HR03 95AAAHC 1,2V typ 920mAh
16HTS At 90mA (baza)
Kupio sam po preporuci
NIMH CFL 1600mAh AAA 1.2V 1600mAh

Ja probao ,ali nece ,ne znam u cemu je problem.Vratio stare,rade odmah,jedino se sporije pune i brze prazne,pa sam zato i resio da ih zamenim...
Hvala i pozdrav
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16358



+2922 Profil

icon Re: Baterije za bezicne panasonik telefone25.02.2016. u 17:49 - pre 99 meseci
Kako si to probao i nece?

Te baterije moraju prvo da se napune, znaci trebalo bi bar celu noc da stoje na punjacu pre prve upotrebe.
Najbolje bi bilo na externom punjacu da ih napunis.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

deki-bleki

Član broj: 282007
Poruke: 234
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Baterije za bezicne panasonik telefone26.02.2016. u 21:33 - pre 99 meseci
Kolko ja znam baterije se dobiju barem pola napunjene,nikada ne prazne,ali obzirom da sam kupio kod Kineza nista me ne bi zacudilo...
Poenta je da kad sam izvadio stare baterije iz telefona i ubacio nove ,nista se nije desavalo,samo siv ekran,nista nema ,ni vreme,ni sat ,ama bas nista,ni crte za punjenje baterije...a kad sam ga stavio na bazu telefona da se puni takodje se nista nije desavalo(proverio sam + i -)ok su....
Kad sam ih izvadio i vratio stare koje su bile skoro pune ,telefon ih je odmah prepoznao i signalizirao kao da su pune manje od pola.Stvaio sam slusalicu na bazu da se puni i punila se vala barem par sati dok se crte popunjenosti nisu stabilizovale.
Ne znam u cemu je fora....?
Hajde da probam ponovo...,necu valjda ostetiti telefon???
hvala u svakom slucaju, pa se javljam ponovo...
 
Odgovor na temu

deki-bleki

Član broj: 282007
Poruke: 234
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Baterije za bezicne panasonik telefone27.02.2016. u 22:10 - pre 99 meseci
Hvala bakara,
Sinoc kad sam iskljucio komp,
izvadio sam stare baterije i ponovo ubacio nove,i posle "skljoc" odmah se upalio displej,i pokazao napunjenu bateriju.
To je bilo ono pravo.
Opet sam ga ostavio za svaki slucaj da se puni do jutra,i evo od jutros kako sam ga skinuo sa BAZE ,jos uvek pokazuje maximalnu popunjenost baterije..sve tri crte......
Zasto prvi put nije hteo da se upali displej itd,nemam pojma ,ubedjen sam da sam ispravno postavio + i -,i da sam ga lepo zaklopio,ali....
posle drugog pokusaja sam samome sebi ne verujem...Izgleda da sam nesto bio zaludeo,nesto nisam registrovao....
Uglavnom sada je sve u redu i da kazem tako "problem je najverovatnije bio u meni"
Jos kad bi resio problem sa memorijom na pc.....
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Baterije za bezicne panasonik telefone

[ Pregleda: 2260 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.