Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Banca Intesa - Devizni racun Visa card pitanje

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Banca Intesa - Devizni racun Visa card pitanje

[ Pregleda: 3655 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dsr 1338
Srbija

Član broj: 332937
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Banca Intesa - Devizni racun Visa card pitanje19.03.2016. u 20:59 - pre 97 meseci
Vikend je i ne mogu da proverim ovo u banci, pa bih voleo da mi neko odgovori sto pre jer mi treba "hitno"
Dakle, pre svega nemam mnogo iskustva sa ovim, ovo mi je prvi put da uzimam karticu.

Juce sam u Banka Inteza zatrazio Deviznu karticu [Visa card, da bih mogao da vezem za svoj PayPal nalog].
Dobio sam "KARTICU DEVIZNOG RACUNA" I cekam 10-15 dana da stignem elektr. kartica sa cipom.

Posto na PayPal ne mogu da se povezem jer pored deviznog racuna meni treba i CVV kod (koji se nalazi na toj kartici),a voleo bih da primim neke pare sto pre, mene znaima sledece:

1) da li je moj devizni racun aktivan? da li ja odmah mogu da ga koristim ili treba da cekam tih 10-15 dana da mi stigne I kartica?
2) da li mogu online da proverim stanje svog racuna?
3) ako je aktivan (prvo pitanje), da li jednostavno mogu nekome(iz inostranstva) da dam broj svog deviznog racuna I da mi on uplati novac na isti a da ne cekam tu elektr. karticu I ne kacim se na PayPal?

[Ovu poruku je menjao dsr 1338 dana 19.03.2016. u 22:37 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao dsr 1338 dana 19.03.2016. u 22:38 GMT+1]
/
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Banca Intesa - Devizni racun Visa card pitanje

[ Pregleda: 3655 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.