Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telekom Srbija, iptv- bezobrazluk

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom Srbija, iptv- bezobrazluk

[ Pregleda: 14283 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

chupa




Profil

icon Telekom Srbija, iptv- bezobrazluk21.05.2016. u 20:07 - pre 95 meseci
Ne znam kako da resim stvar, Telekom Srbija, iptv, kada redom menjam kanale i kada dodjem do kanala koji nije uplacen on saopsti posle nekoliko sekundi kako mogu da ga kupim! aman Telekome! Ja ne zelim kanale koje nisam platio, zato i ne zelim da ih imam na meniU.

Kako to resiti?! Rekose ovi iz telekoma da ne moze, nego da moras da gledas ono sto NiSi Platio.?!@#!@#!@#!@#!@#!@#!@#!@#!@##!@
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Telekom Srbija, iptv- bezobrazluk21.05.2016. u 20:12 - pre 95 meseci
Sakrijes ga ili ga iskljucis na TV-u, risiveru ili sta god...Mislim da drugacije nece moci.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

chupa




Profil

icon Re: Telekom Srbija, iptv- bezobrazluk21.05.2016. u 21:14 - pre 95 meseci
ne moze brate!!!

cak i ako napravim listu programa koje zelim da gledam.. kada idem na NEXT... on ide redom i ne ebe sta sam ja setovao!

Mislim, frustrira me!

 
Odgovor na temu

zexoni70
Beograd

Član broj: 82968
Poruke: 374



+4 Profil

icon Re: Telekom Srbija, iptv- bezobrazluk22.05.2016. u 08:43 - pre 95 meseci
Citat:
chupa :
Ne znam kako da resim stvar, Telekom Srbija, iptv, kada redom menjam kanale i kada dodjem do kanala koji nije uplacen on saopsti posle nekoliko sekundi kako mogu da ga kupim! aman Telekome! Ja ne zelim kanale koje nisam platio, zato i ne zelim da ih imam na meniU.

Kako to resiti?! Rekose ovi iz telekoma da ne moze, nego da moras da gledas ono sto NiSi Platio.?!@#!@#!@#!@#!@#!@#!@#!@#!@##!@

Da,nikako ne mozes da preskocis te kanale koje nisi kupio.Mislim da im je to veliki minus i onako sporo menjanje kanale pa jos i to...!?

TRUST NO ONE,THE TRUTH IS OUT THERE!
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Telekom Srbija, iptv- bezobrazluk22.05.2016. u 08:56 - pre 95 meseci
Katastrofa! Zovi ih i reci da ti to uklone kako god znaju i umeju ili da ti otkljucaju ta sra*a za dz. Po toj logici, mogu i reklamu za sampon izmednju svakog programa da ti stave...

Placas paket koji ces da gledas i cao, nikakve gluposti tu ne treba da budu. Ajd da se to zadrzi par dana da izreklamiraju, ali da stoji tako uvek, totalno bez veze sa njihove strane.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 999



+251 Profil

icon Re: Telekom Srbija, iptv- bezobrazluk22.05.2016. u 09:03 - pre 95 meseci
Mnogo korisnika im je pobeglo u zadnje vreme, moraju da namaknu pare kako znaju i umeju. Jos jedan u nizu nelogicnih poteza njihovog marketinga u zadnjoj godini.
Cenim da vas ceka jos slicnih gluposti...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Telekom Srbija, iptv- bezobrazluk22.05.2016. u 14:02 - pre 95 meseci
chupa...Mozda promenis misljenje i kupis neki od ponudjenih kanala.Razmisli jos jednom.

Citat:
Naravno,kada bih nasao nacin da budem manje tvrdoglav jasnije bi video laksi nacin resavanje problema.

G.Tribly.
 
Odgovor na temu

chupa




Profil

icon Re: Telekom Srbija, iptv- bezobrazluk23.05.2016. u 09:34 - pre 95 meseci
Ovo je stvarno katastrofa! A inace, zvao sam ja njih, objasnjavao da necu ta *ranja i da me ne zanima ono sto nisam platio. Ali avaj.. taj novi uredjaj koji sada plasiraju je tako "setovan" da mi gomilu gluposti prikazuje. Mozda im je ideja da uruse i uniste Telekom pa da ga za "dobre" pare prodaju kao sto su i do sada "prodali" a realnije je reci POLONILI!

Ne znam ljudi, ali ovo me dovodi do razmisljanja da batalim TV.. sto i ne bi bilo tako lose.

Cudno mi je da nisam nigde nasao da se neko buni sto su uveli ovakvu glupost.

 
Odgovor na temu

Mile-Lile
Beograd

Član broj: 269936
Poruke: 1176
*.ptt.rs.



+79 Profil

icon Re: Telekom Srbija, iptv- bezobrazluk23.05.2016. u 12:01 - pre 95 meseci
Ja imam IPTV kod telekoma i evo raymišljam ali se ne sećam da sam video nešto tako... stižu mi stalno one poruke (kao pisamce) koje se zadržavaju par sekundi na vrhu ekrana ali to iskuliram i nestane...
u početku sam to otvarao i video da su to reklame tipa - uzmi HBO ili besplatni HBO paket na ne znam koliko pa posle "zaborave" da ga isključe kad istekne promo period... ali mislim da kada šaltam kanale na up/down prikazuje mi samo one koje plaćam (osnovni paket)... imam onaj crno-crveni STB uređaj...
nisam ispratio skroz temu, jesi li im napisao neki mejl? Ja to višem volim od tel. podrške... mislim, nije im loša podrška ali nemaju oni pristup takvim podešavanjima...
 
Odgovor na temu

chupa
Beograd

Član broj: 16976
Poruke: 209
212.200.247.*



+1 Profil

icon Re: Telekom Srbija, iptv- bezobrazluk23.05.2016. u 12:17 - pre 95 meseci
Ovo je na "novim" belim uredjajima.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom Srbija, iptv- bezobrazluk

[ Pregleda: 14283 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.