Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako povezati domen jednog provajdera na subfolder hostinga drugog provajdera?

[es] :: Hosting :: Kako povezati domen jednog provajdera na subfolder hostinga drugog provajdera?

[ Pregleda: 9202 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MD85
Milos D.
Freelancer

Član broj: 258047
Poruke: 26
5.134.111.*



Profil

icon Kako povezati domen jednog provajdera na subfolder hostinga drugog provajdera?26.03.2017. u 18:32 - pre 85 meseci
Nadam se da mi je pitanje koliko toliko jasno.

Evo o cemu se radi:

1. Imam zakupljen server na adresi: www.nekisajt.net
2. Imam zakupljen samo domen kod drugog provajdera: www.mojdomen.net
3. Na sajtu www.nekiserver.com sam napravio poddomen linkovan ka podfolderu, u tu napravio WP sajt za klijenta.
4. Ono sto me zanima je da li mogu nekako da spojim www.mojdomen.net i novsajt.nekisajt.net?

 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.net.upcbroadband.cz.



+638 Profil

icon Re: Kako povezati domen jednog provajdera na subfolder hostinga drugog provajdera?26.03.2017. u 21:44 - pre 85 meseci
Ako je cPanel dadas mojdomen.net na taj hosting i kazes mu da je "docroot" taj podfolder, a kod provajdera gde ti je domen stavis za A rekord ip adresu tog servera gde je hosting. Problem je sto ti cPanel nece dati da dodas domen ako autoritativni dns-ovi na domenu nisi sa tog servera, pa ces mozda morati to da zamenis, ili da zamolis support da ti dodaju domen.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Kako povezati domen jednog provajdera na subfolder hostinga drugog provajdera?

[ Pregleda: 9202 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.