Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"

[es] :: Predlozi i pitanja :: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"

[ Pregleda: 3011 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vidonk
Slobodan Vidovic
Niksic

Član broj: 192156
Poruke: 354
*.crnagora.net.



+9 Profil

icon Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"29.03.2017. u 17:28 - pre 85 meseci
Pozdrav ljudi, nikako ne mogu da odogovorim na temu i Asembler forumu, dobijem samo


Signaure Hamer Dev .inc
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"29.03.2017. u 19:53 - pre 85 meseci
Da, dešava se, selektujem tekst koji sam napisao, stisnem refresh stranice, pastujem text i onda hoće.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"29.03.2017. u 20:42 - pre 85 meseci
Problem je najcesce do tokena koji je uveden prilikom odgovaranja na temu. I meni je pobrkao ES skriptu al' me tad vec mrzelo da se bakcem i popravljam.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"29.03.2017. u 20:42 - pre 85 meseci
Podesavanja za sesije ostala iz proslog veka... probaj da brze pises, a ako je odgovor poduzi, izdelis ga na nekoliko odgovora po 3 recenice i to je to.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

vidonk
Slobodan Vidovic
Niksic

Član broj: 192156
Poruke: 354
*.crnagora.net.



+9 Profil

icon Re: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"29.03.2017. u 21:50 - pre 85 meseci
Ok hvala refreš stranice izgleda da odrađuje posao nikako nisam mogao da postujem mislio sam da se to samo meni dešava :)
Signaure Hamer Dev .inc
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"29.03.2017. u 22:11 - pre 85 meseci
Sesija je bila limitirana na 24 minuta od poslednjeg refresha. Ako si pokusao da iskoristis formu stariju od 24 minuta, pisanje ne bi uspevalo zbog toga sto je sesija istekla.

Povecao sam na 3 sata sada, javi ako se opet desi, napisi sta si tacno radio i kako da reprodukujem.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"29.03.2017. u 22:24 - pre 85 meseci
Da li postoji mogucnost i kakve su mane ako bi moglo da se ubaci „auto refresh”? Video sam na par foruma pa mi pade na pamet... (doduse pre pola godine i ne na forumima koje pratim redovno nego trazeci neki podatak pa usput primetio)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"30.03.2017. u 08:37 - pre 85 meseci
Ako mislis na refresh cele web strane, to bi uticalo na broj pregleda teme. Osim, naravno, ako se ne poboljsa logika brojanja pregleda teme :)
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"30.03.2017. u 10:47 - pre 85 meseci
Da, cele strane. Trazio sam neke informacije u vezi nekog hardvera pa sam naleteo na forum gde se to desava, prica se i o tim stvarima. Nakon postavljenog pitanja od strane nekog registrovanog clana (odgovor je i meni koristio) sam to odvukao na dugi monitor da pogledam kasnije racunajuci da ce se neko javiti za ko zna koje vreme a nisam hteo da ga stavim u favorites jer mi ne treba nista osim tog specificnog podatka... pa sam posle nekih desetak minuta, ili nesto vise, primetio da se nesto desava, pogledam stigao odgovor a nisam pipnuo F5 jer sam imao pune ruke posla na glavnom monitoru.

To za broj pregleda jeste problem/negativno... (ne znam te stvari, da li je moguce to resiti... ali mi se ideja svidja utoliko sto bi pracenje neke frekventne teme gde se odgovara k'o da se cetuje bilo lakse...)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"30.03.2017. u 11:54 - pre 85 meseci
Citat:
Sceka: To za broj pregleda jeste problem/negativno... (ne znam te stvari, da li je moguce to resiti... ali mi se ideja svidja utoliko sto bi pracenje neke frekventne teme gde se odgovara k'o da se cetuje bilo lakse...)

Moze. Moze se proveravati ajax-om ima li novih poruka i ako ima samo one da se dovuku i uglave ispod postojecih poruka na strani.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"30.03.2017. u 13:47 - pre 85 meseci
Obzirom da nemam pojma o problematici (ne znam ni sta je ajax) pitam - je l' to nesto sto se implementira u kod foruma/sajta i nema veze sa korisnickom stranom (tipa da korisnik to nesto upotrebljava...)?

Ako je tako ostaje da Gojko razmisli pa odradi ako vidi svrhu... Ja licno vidim svrhu kad se aktivno ucestvuje na temi koja je takva da se poruke desavaju kao na nekom cetu, sto i nije bas retko.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"30.03.2017. u 14:47 - pre 85 meseci
Ajax je "ono" kad kliknes negde pa se deo strane osvezi podacima sa servera a nisi osvezio celu stranu. Npr. kad das nekom palac na es-u.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"30.03.2017. u 18:45 - pre 85 meseci
Blagodarim.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"21.04.2017. u 08:47 - pre 84 meseci
Evo, tokom 3 nedelje nakon izmena nijednom nisam dobio gresku, a probao sam da ostavim stranicu otvorenom i po dva sata pre nego sto posaljem odgovor i sve i dalje radi perfektno.
Sve pohvale.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

[es] :: Predlozi i pitanja :: Pri odgovaranju na temu često dobijam "Error"

[ Pregleda: 3011 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.