Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

C sharp and save

[es] :: .NET :: C sharp and save

[ Pregleda: 1530 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

popmilan76

Član broj: 295089
Poruke: 1337
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon C sharp and save09.12.2017. u 20:50 - pre 76 meseci
Jedno pitanje,kako mogu promeniti da kada izvrsim run nekog programa,da mi prikaže izmene ali da ih ne snimi,vec samo da prilikom zatvaranja vs 2008 budem pitan da li zelim da snimim projekat ili ne?Pokusao sam sa delom za options ali izgleda da ne moze?
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: C sharp and save10.12.2017. u 15:25 - pre 76 meseci
Staviš kod na SVN, pa u lokalu radiš šta hoćeš i ako ti se svidi izmene opet staviš na SVN a ako ti se ne svidi uradiš revert i sve svoje izmene poništiš verzijom sa SVN-a.

 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: C sharp and save11.12.2017. u 22:10 - pre 76 meseci
Da bi Visual Studio kompajlirao sors, on mora da bude snimljen, zato pri Buildu on sam snimi sve izmene.

Mozes da primenis SVN kao sto ti je Pedja predlozio. Ili da predjes na neki noviji VIsual Studio i da iskoristis Git, on je idealan za tvoje eksperimentisanje jer mozes da napravis vise razlicitih grana (branches) i da svaka ima neke izmene sa kojima eksperimentises, pa koja ti se svidi ti je spojis sa glavnom granim (merge).


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: C sharp and save

[ Pregleda: 1530 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.