Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Autodesk invertor - Preuzet 3D model ne može da se obrađuje kao da je zaključan ?

[es] :: 3D modelovanje :: Autodesk invertor - Preuzet 3D model ne može da se obrađuje kao da je zaključan ?

[ Pregleda: 1274 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar -

Član broj: 321195
Poruke: 172
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+338 Profil

icon Autodesk invertor - Preuzet 3D model ne može da se obrađuje kao da je zaključan ?14.10.2018. u 19:11 - pre 66 meseci
Ovako, preuzeo sam neke 3D modele jabuku, nožić, i kada ih otvorim u Inventoru ne može niti da se obrađuje, niti da se na njoj označi neka tačka ili ravan.

Može jedino da se rotira pogled, a kada se na jabuku ili nožić klikne samo se osvetli ceo model, a ni jedna površina ne reaguje, niti može na površini ili tačkama da se stvori ravan niti može da se obrađuje model na bilo koji način, niti da se skida materijal niti da se obaraju ivice ništa.

Evo okačio sam te fajlove, jel imao neko sličan problem, zašto može samo da se rotira, da li nije nekako zaključan model ili šta ? Ne traži se nikakva lozinka kada sam otvarao .

Hvala .

[Ovu poruku je menjao Aleksandar - dana 14.10.2018. u 20:28 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

smsoft
Kraljevo

Član broj: 118585
Poruke: 390
*.dynamic.sbb.rs.



+80 Profil

icon Re: Autodesk invertor - Preuzet 3D model ne može da se obrađuje kao da je zaključan ?16.10.2018. u 17:20 - pre 66 meseci
Editovati mozes samo Inventorove fajlove i to radjene u verziji koju posedujes ili nize (.ipt, .iam, .idw, .ipn) Ostalo mozes uvoziti, vrteti, ugradjivati, ali ti fajlovi nemaju strukturu i ne mozes ih menjati. Voleo bih da je drugacije.....ako gresim, ispravite me
"With SM Soft, one's never alone."
 
Odgovor na temu

Aleksandar -

Član broj: 321195
Poruke: 172
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+338 Profil

icon Re: Autodesk invertor - Preuzet 3D model ne može da se obrađuje kao da je zaključan ?20.10.2018. u 12:25 - pre 66 meseci
Dobro, a kako sam ja ranije uspevao da iz Solid Works-a da prebacim u Autodesk Inventor i on je sam radio konverzije i sve je radilo .
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: Autodesk invertor - Preuzet 3D model ne može da se obrađuje kao da je zaključan ?

[ Pregleda: 1274 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.