Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

hibridni risiver t2 smart box amiko htip 100 zakucao nece da startuje

[es] :: Video produkcija :: hibridni risiver t2 smart box amiko htip 100 zakucao nece da startuje

[ Pregleda: 745 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2377



+36 Profil

icon hibridni risiver t2 smart box amiko htip 100 zakucao nece da startuje09.08.2019. u 06:11 - pre 56 meseci
Ovako model uredjaja je amiko htip 100 i to je t2 risiver i ujedno i smart box.Lepo je radio dok se nije zakucao sto je kod njega na svaka 4 5 dana uobicajno.I ja izvadim dc konektori i stavim ali ovaj put se nije upalio samo stoji start ap displej ne znam bas tacno kako se to kaze.Pitao sam okolo kazu mi da moze da se resetuje na pinhole koji ima kod dc konektora.Ima nasao sam probao sa cackalicom ali ne reaguje.Probao sam i 30 sekundi pa onda da stavim dc konektor za napajanje uredjaja nista ne bude.I kad startuje odma pritisnem pinhole cackalicom isto nista.U ovakvim slucajevima to je kao kod smartfona kada se resetuje drzi se jedno ili vise dugmadi kada se pali i udje u neki android boot menu i ja izaberem restor to factory defoult? Koliko shvatam to je to.Ali ja kod htip 100 jednostavno nemogu da dodjem do toga.Sad sta raditi ne znam

 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: hibridni risiver t2 smart box amiko htip 100 zakucao nece da startuje

[ Pregleda: 745 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.