Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux

[es] :: Linux desktop okruženja :: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5660 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Predrag Damnjanovic
Predrag Damnjanovic
Nis, Srbija

Član broj: 141
Poruke: 1305
*.041net.co.yu

Sajt: www.mycity.rs


+1 Profil

icon Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux01.01.2002. u 03:51 - pre 270 meseci
'ocete Screenshoot ? :)
Preko Wine-a, normalnim putem, nema sanse da radi, bar ne na RH 7.2 sa najnovijim Wine-om (danas skinut).
Ali, uz malo muckanja - it works ! :)

[Ovu poruku je menjao zastita dana 01.01.2002 u 05:39 PM GMT]
 
Odgovor na temu

Dragoslav Krunić

Član broj: 225
Poruke: 1083
*.verat.net



Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux01.01.2002. u 12:19 - pre 270 meseci
it works

Nego, daj screenshot pa da vidimo.
 
Odgovor na temu

B o j a n
eCTRL
EU

Član broj: 1178
Poruke: 2925
*.153.EUnet.yu

Jabber: bc@default.co.yu
Sajt: default.co.yu/~bc


+1 Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux01.01.2002. u 14:45 - pre 270 meseci
Bah, sine, otkrio si rupu na saksiji ...
'cu da postujem neke lepse screenshotove od bednog The Bat!

"It's okay, I'm just admiring to the shape of your skull!" -- Dr. Gonzo
 
Odgovor na temu

Predrag Damnjanovic
Predrag Damnjanovic
Nis, Srbija

Član broj: 141
Poruke: 1305
*.041net.co.yu

Sajt: www.mycity.rs


+1 Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux01.01.2002. u 17:04 - pre 270 meseci
Citat:
Ixqq:
Nego, daj screenshot pa da vidimo.


http://www.zastita.co.yu/fajlovi/bat.gif (130kb)
Evo vec 5h radim u njemu, nije puk'o ni jedanput.
 
Odgovor na temu

Dragoslav Krunić

Član broj: 225
Poruke: 1083
*.verat.net



Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux01.01.2002. u 21:37 - pre 270 meseci
Inace, vidim, svi fontovi su ti lepo namesteni u Mozilli, sve se besprekorno vidi...
 
Odgovor na temu

Predrag Damnjanovic
Predrag Damnjanovic
Nis, Srbija

Član broj: 141
Poruke: 1305
*.041net.co.yu

Sajt: www.mycity.rs


+1 Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux01.01.2002. u 21:59 - pre 270 meseci
Citat:
Ixqq:
Inace, vidim, svi fontovi su ti lepo namesteni u Mozilli, sve se besprekorno vidi...

Tek mi je 3. dan u RH 7.2, ne mogu sve da stignem :)
 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Član broj: 59
Poruke: 1290
*.016le.net

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 06:12 - pre 270 meseci
linux ima mnogo kvalitetnije mail klijente od nekog tamo TheBat!-a...tako da ne znam koja je svrha njegovog pokretanja preko wine-a...sem ono...da se pokaze da i to moze...i da...ne znam kakve ti poslove obavljas putem mail klijenta ali da neko "radi" u mail klijentu 5 sati?!?...za to vreme mozes da napises mail klijent :)
VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

Jovan Marjanovic
HP GmbH
Stuttgart

Član broj: 942
Poruke: 456
*.dip.t-dialin.net

ICQ: 42
Sajt: www.hp.com


Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 08:02 - pre 270 meseci
Ja bih Wine radije koristio za nesto kao sto je MS outlook, koji je jedina aplikacija koja mi iole treba sa microsofta. Mada i za to postoji alternativa ...
Za automatsko dobijanje Super Moderatorskog statusa na Elitesecurity forumima pritisnite Alt+F4
 
Odgovor na temu

B o j a n
eCTRL
EU

Član broj: 1178
Poruke: 2925
*.145.EUnet.yu

Jabber: bc@default.co.yu
Sajt: default.co.yu/~bc


+1 Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 11:50 - pre 270 meseci
Citat:
blue:
Ja bih Wine radije koristio za nesto kao sto je MS outlook,.

BAH !
Prosto nemam sta da kazem ... za STA ti treba ?? Za dovaljivanje ActiveX propusta ??

ps: ovo za 5h je smesno ... zastita ???

pps: Evo obecanih screenshotova: www.nedodjija.co.yu/bc/shoots/

"It's okay, I'm just admiring to the shape of your skull!" -- Dr. Gonzo
 
Odgovor na temu

Predrag Damnjanovic
Predrag Damnjanovic
Nis, Srbija

Član broj: 141
Poruke: 1305
*.041net.co.yu

Sajt: www.mycity.rs


+1 Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 13:15 - pre 270 meseci
The Bat koristim jer stalno menjam OS, sto mozes i sam da vidis.
Ovom kombinacijom jednim istim mailovima imam pristup iz oba OSa.
Osim toga, volim ga, osecam se udobno u njemu, navik'o sam na njega.

Sto se tice 5h, meni dnevno stigne po 100 maila, a skidao sam nesto sa neta, pa sam stalno skidao prispelu postu.

Sto se tice Outlook-a, xaxa. blue, javi mi mail adresu da ti malo prodjaram disk sa ActiveX-om i slicnim sranjem.
Nikako mi nece biti jasno kom moronu iz microsofta je pala ideja da ce neko da koristi activex u mailovima za normalne svrhe.
Na dodeli nagrada za najveca softverska sranja, OE bi ubedljivo pobedio!
 
Odgovor na temu

MoHicAn

Član broj: 43
Poruke: 1893
*.verat.net



Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 13:42 - pre 270 meseci
Citat:
blue:
Ja bih Wine radije koristio za nesto kao sto je MS outlook, koji je jedina aplikacija koja mi iole treba sa microsofta. Mada i za to postoji alternativa ...


Uspesno poteran MS Outlook preko wine-ta
i to jos davno ....
ako uspem da iskopam screenshot poslacu ovde ...

PS:
ja mislim da sam vec slao screenshot na nekim ranijim diskusijama ....
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 13:42 - pre 270 meseci
Mrvo, Peco, smešni ste sa tim pljuvanjem Outlook-a.

Blue kao prvo nije rekao "MS Outlook Express" već samo "MS Outlook", što su različite stvari, programi mnogo različite namene i funkcija.
 
Odgovor na temu

Jovan Marjanovic
HP GmbH
Stuttgart

Član broj: 942
Poruke: 456
*.net.external.hp.com

ICQ: 42
Sajt: www.hp.com


Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 13:47 - pre 270 meseci
Citat:
B o j a n:
[BAH !
Prosto nemam sta da kazem ... za STA ti treba ?? Za dovaljivanje ActiveX propusta ??

ps: ovo za 5h je smesno ... zastita ???

pps: Evo obecanih screenshotova: www.nedodjija.co.yu/bc/shoots/


Po ovome sto si sada napisao se vidi da nikada nisi koristio Outlook, i ne govorim o outlook express aplikaciji, vec Outlook.

Mislim da je svima jasno da je MS Exchange standard u velikim firmama za razmenu informacija, planiranje sastanaka, e-mail, i slicne poslove. MS Outlook je za sada jedini Exchange client na trzistu, sve dok Ximian ne pocne da prodaje Ximian connector za Evolution. A posto moja firma koristi Exchange 5.5 jos uvek, moracu da sacekam da izadje Ximian connector za exch. 5.5, jer ce prva verzija biti samo za exch. 2000 servere.

ps. pre nego sto lupis glupost, pogledaj o cemu se radi...

pps. evo screenshota sa mod desktopa na poslu pa da vidis zasta mi treba outlook, iako ne radi preko wine-a - http://www.udungul.com/screensot2.png
Za automatsko dobijanje Super Moderatorskog statusa na Elitesecurity forumima pritisnite Alt+F4
 
Odgovor na temu

B o j a n
eCTRL
EU

Član broj: 1178
Poruke: 2925
*.79.EUnet.yu

Jabber: bc@default.co.yu
Sajt: default.co.yu/~bc


+1 Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 14:10 - pre 270 meseci
Ough, MS Outlook .....

Istrip.
Prebrzo citam ... tj. prelecem l;(


"It's okay, I'm just admiring to the shape of your skull!" -- Dr. Gonzo
 
Odgovor na temu

Predrag Damnjanovic
Predrag Damnjanovic
Nis, Srbija

Član broj: 141
Poruke: 1305
*.041net.co.yu

Sajt: www.mycity.rs


+1 Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 14:12 - pre 270 meseci
Oces da kazes da Outlook ne prikazuje ActiveX u emailovima ?!? :)
 
Odgovor na temu

Jovan Marjanovic
HP GmbH
Stuttgart

Član broj: 942
Poruke: 456
*.net.external.hp.com

ICQ: 42
Sajt: www.hp.com


Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 14:42 - pre 270 meseci
Citat:
zastita:
Oces da kazes da Outlook ne prikazuje ActiveX u emailovima ?!? :)


Zavisi kako ga podesis ...
I zavisi kako je podesen filter na Exchange serveru. Kod nas je stavljen anti virus, i svaki attachment se skenira za popularne viruse i ostale boljke.

Za automatsko dobijanje Super Moderatorskog statusa na Elitesecurity forumima pritisnite Alt+F4
 
Odgovor na temu

Predrag Damnjanovic
Predrag Damnjanovic
Nis, Srbija

Član broj: 141
Poruke: 1305
*.041net.co.yu

Sajt: www.mycity.rs


+1 Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 15:35 - pre 270 meseci
Pa i u Outlook Express zavisi kako podesis.
Znaci na istom su, samo se Gojko pravi pametan :)
 
Odgovor na temu

Jovan Marjanovic
HP GmbH
Stuttgart

Član broj: 942
Poruke: 456
*.net.external.hp.com

ICQ: 42
Sajt: www.hp.com


Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 15:51 - pre 270 meseci
Citat:
zastita:
Pa i u Outlook Express zavisi kako podesis.
Znaci na istom su, samo se Gojko pravi pametan :)


U ovom slucaju si ti taj koji se pravi pametan. Ti si prvi pomenuo ActiveX kontrole u outlooku. Sada kazes da moze da se podesi. Koja je svha onog prvog posta onda ?


Za automatsko dobijanje Super Moderatorskog statusa na Elitesecurity forumima pritisnite Alt+F4
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 16:23 - pre 270 meseci
evo ja da pitam nesto

zasto koristis programe za windows na linuxu ?

mislim sto koj k**** prelazis na linux da bi se hvalio kako ti sljakaju programi sa windowsa...
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

Jovan Marjanovic
HP GmbH
Stuttgart

Član broj: 942
Poruke: 456
*.net.external.hp.com

ICQ: 42
Sajt: www.hp.com


Profil

icon Re: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux02.01.2002. u 16:40 - pre 270 meseci
Citat:
UroS:
evo ja da pitam nesto

zasto koristis programe za windows na linuxu ?

mislim sto koj k**** prelazis na linux da bi se hvalio kako ti sljakaju programi sa windowsa...


Ja licno koristim Outlook na linuxu jer odbijam da koristim windows kao platformu, a sa druge strane sam primoran da koristim outlook za planiranje sastanaka i sl. (u firmi)
Kuci nemam ni W od windowsa instalirano na masini (cak ni wine koji sam juce skinuo sa masine)

Za automatsko dobijanje Super Moderatorskog statusa na Elitesecurity forumima pritisnite Alt+F4
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux desktop okruženja :: Javite se kad poterate The Bat (za Win) na Linux

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5660 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.