Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta mislite koji Pocket PC ? Molim preporuke.

[es] :: PDA Uređaji :: Sta mislite koji Pocket PC ? Molim preporuke.

[ Pregleda: 6110 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dezurni
Novi Beograd

Član broj: 25717
Poruke: 57
*.yubc.net



Profil

icon Sta mislite koji Pocket PC ? Molim preporuke. 06.05.2004. u 15:31 - pre 242 meseci

Ako je neko koristio masinicu koju bi npr mogao da preporuci, a evo sta mi sve treba:

kvalitetna
sa puno funkcija
da radi na njinjdonjs
pouzdana
da se sinhronizuje sa MS outlookom
da ima glasovno snimanje
od hardvera cradle obavezno
da ima dobar zvucnik
da podsetnik radi i kad je uradjaj iskljucen
da ima alarm
da ima mogucnost ekstenzije memorije (cf ili neki drugi slot)...
da ima SERVIS u scg

Ima li iskustava sa Sonyjem ili Toshibom? Dajte neki link, ako nabasate na tekst vredan citanja... Hvala svima.
Murphy loves me!
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Sta mislite koji Pocket PC ? Molim preporuke. 06.05.2004. u 16:43 - pre 242 meseci
Imam pocket PC i to XDA II... i mogu ti reci da sam relativno zadovoljan... Ti uredjaji nisu bas "savrsene" sprave i kao i svaki drugi racunar imaju mane, koje su nam poznate sa PC-a. Narocito sam nezadovoljan funkcijama mobilnog telefona u tom gadgetu.
Hocu reci, ovaj XDA II ima sve sto si naveo u spisku, ali nema servis u SCG, sto ne vjerujem da ces naci ni za jedan pocket PC.

Pozdrav
Yolja
 
Odgovor na temu

srdjandakic

Član broj: 11297
Poruke: 430
*.sbb.co.yu



+14 Profil

icon Re: Sta mislite koji Pocket PC ? Molim preporuke. 06.05.2004. u 20:06 - pre 242 meseci
Ako mozes da zivis bez glasovnog snimanja, onda pogledaj neki HP ipaq. Mislim da bi ti i najjeftiniji model 1945 bio dovoljno dobar ($299 u USA, EUR 279 sam video u Italiji... kod nas... ne znam).

Toshiba u tom rangu cene ima voice recording, ali nema Bluetooth sto je bitno ako hoces da pristupis internetu.

Ja imam ipaq 2215 sa Wi-Fi i to radi lepo samo pitanje je za cega tebi treba PDA.

Ako imas para uzmi Sony P900 pa je reseno pitanje i telefona i PDA :)

Servis zaboravi.
 
Odgovor na temu

Dezurni
Novi Beograd

Član broj: 25717
Poruke: 57
*.yubc.net



Profil

icon Re: Sta mislite koji Pocket PC ? Molim preporuke. 06.05.2004. u 20:26 - pre 242 meseci
Jeste momci u pravu ste apsolutno SVAKI pocket pc ima manu. Naravno, kao i sa svim drugim u zivotu, nesto je stvar kompromisa, nesto nije - u mom slucaju, glasovno biranje je pod obavezno :(

Da budem iskrena, koristila sam i psione iz raznih serija, i revo, i casio synchro, i poslednje cassiopeiu e125 (dve godine), kojom sam veoma zadovoljna samo sto sam bila primorana da je prodam... i ima jednu manu. Ko cigla je. Ljudi kazu "zenska tasna, nikad dovoljno velika" ali za ONO cudoviste potrebna je posebna torba!

Elem, hvala puno na preporukama, jos uvek se ne usudjujem da u istu kutiju stavim i org i tel, nek' sam kukavica, ali zamislite SAMO koja bi PANIKA usledila da mi nedajboze neko digne tak'u masinu! Sva osiguranja ovog sveta ne bi me spasla.
Zanimalo me ima li ko "real time" iskustva sa Toshibom posto mi se aparati tog proizvodjaca cine nekako pouzdanim, a u isto vreme jednostavnim...

Izgleda da cu jos malo kopati po netu i casopisima pre nego se odlucim.
Murphy loves me!
 
Odgovor na temu

teta_lija
Milan Lisica
Pančevo

Član broj: 17037
Poruke: 172
*.panet.co.yu

Sajt: www.mehanizam.net


+1 Profil

icon Re: Sta mislite koji Pocket PC ? Molim preporuke. 26.05.2004. u 08:39 - pre 242 meseci
Dell je skoro izbacio novu seriju Pocket PC-a sa jako dobrim cenama. Najjeftiniji model ima nesto preko 300MHz, 32rom, 32ram, SDIO, 3,5inch ekran, Pocket PC 2003..., a kosta u dell-u 199$. Kod nas je Informatika zastupnik (i ovlasceni servis), ali koliko znam ako kod njih kupujes spremi se za barem duplu cenu.
Implementacija je materijalizacija specifikacije apstrakcije
 
Odgovor na temu

SittingCrow
Vojvodina

Član broj: 6033
Poruke: 309
*.telekom.yu



Profil

icon Re: Sta mislite koji Pocket PC ? Molim preporuke. 26.05.2004. u 09:19 - pre 242 meseci
Moj drug korist iPAQ 3970 400Mhz overklokovan na 530Mhz i radi ko lud naravno ja ga snabdevam sa softverom,pa ako kupis neki PPC javi da ti bacim linkove za raznorazni softver.
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Sta mislite koji Pocket PC ? Molim preporuke. 26.05.2004. u 11:38 - pre 242 meseci
@SittingCrow
Aj ti do tada "baci" te linkove, tek da vidim sta sve imas. Mozda bi i mene mogao snabdjeti sa softverom, sve me zanima.

Yolja

BeastMaster: Izbačen deo o "registrovanom" softveru. Ukoliko razmenjujete linkove sa "registrovanim" softverom to činite putem privatnih poruka, mail-ova ili na neki drugi način, ali ne i javno.
 
Odgovor na temu

denisc

Član broj: 27417
Poruke: 1
*.yubc.net



Profil

icon Re: Sta mislite koji Pocket PC ? Molim preporuke. 28.05.2004. u 08:34 - pre 242 meseci
Palmone je zakon. Imas garanciju, servis, ako se ne popravi u roku od nekoliko dana dobijes zamenu...

633-349,347-22-55, 063/245-049 Mineco Computers, Čika Ljubina 12/Ustanička 189-TC Konjarnik, najjeftiniji u gradu

Vidi na www.palmone.com da li ti neki model odgovara ili zovi maloprodaju u BG, cena Color modela je od 150 Evra pa na naviše...Word, Excel, PPoint compatible, MP3, AVI-MPEG, e-mail, SMS, Internet browsing via mob. preko IrDA ili bluetooth-a, igrice za download itd i razni accesoriess, neki modeli imaju i kameru 1.2 Mpixel-a, prave slike sa rezolucijom 1280x1024, zvuk preko sluški je fantastičan, imaš sinhonizaciju sa Outlookom itd...idi pa vidi...

Možeš tamo da poručiš i HP ali mislim da je ovo isplativije. Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Dezurni
Novi Beograd

Član broj: 25717
Poruke: 57
*.yubc.net



Profil

icon Re: Sta mislite koji Pocket PC ? Molim preporuke. 28.05.2004. u 08:44 - pre 242 meseci
Hvala, Denis.

Pogledacu, ali kako stvari stoje morace da priceka - obili su mi kola preksinoc :(
Murphy loves me!
 
Odgovor na temu

Arbatash Vex
Veljko Batinić
Beograd

Član broj: 20813
Poruke: 31
*.etf.bg.ac.yu.

ICQ: 70423594


Profil

icon Re: Sta mislite koji Pocket PC ? Molim preporuke. 19.09.2005. u 17:27 - pre 226 meseci
HP je HP

Ja sam se isto "poliumio" koji pda da kupim, pa sam se raspitivao i jurio ljude koji imaju razne, pa sam odlucio i kupio

hp hx2110

Imsa sve ovo sto si nabrojala i kupuje se u com-trade-u.
Dobijes pda sa dva slota za kartice(veliki i mali)
integrisanu mem. karticu, 64mb i rom i ram.
displej 240x320 64k tft
ir, blue tooth itd.
intel processor 400mhz
meni najvise sluzi kao mp3 player i kao divx player posto cesto putujem.
film od sat i po sa optimalnim kvalitetom zvuka i slike je oko 120mb.
takodje ako si solidni programer, mozes razne programcice da napises za njega, sto i ja sam radim, a i postoje tone i tone dz softvera na netu za njega.

Jos, ako imas telefon sa bluetooth-om, super stvar, jer mozes da iz imenika hp-a da pozoves preko mobilnog. takodje da transferises fajlove pc-pda, mob-pda i da ides na net preko mobilnog, ili preko kompa (usb cable)

Nije neko besnilo od aparata, ali je sasvim solidno sokocalo.

 
Odgovor na temu

[es] :: PDA Uređaji :: Sta mislite koji Pocket PC ? Molim preporuke.

[ Pregleda: 6110 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.